Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t +-300kuniów


AdekB5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie co i jak robic aby wyciagnac z silnika 1.8t Q ok 300 koni ??? wtryski 440 starcza? wydech 2,5' kwasiak kat out?? ? Dp? tip?jakie DV? nowe ecun konieczne? a turbo.? slyszalem cos o k24 ze daloby rade a moze lepiej jakies gt np gt28... ??? prosze o sensowne odp aha i sprzeglo najlepiej jakiesz sztywne chyba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski 440cc

kolektor wydechowy

turbo gt28

Dp 3" reszta 2,5

Tip

mocne DV forge 007

do tego n75 zastąpić MAC albo innym mocnym zaworem

Fmic

jeśli masz auto z 95 roku to ciężko będzie to stroić... hmmmm nie wiem co by tu jeszcze wymyślić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały temat o tym "modyfikacje 1.8t":szukaj:

Dokładnie.

Nie idź na łatwiznę...

Poczytaj trochę, wszystko jest w temacie, a jak nie, to wtedy sensownie pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz zabierał się do czytania tego tematu, co proponują koledzy, to przygotuj się, że ok. 70% zawartości jest OT :P

Mi przebrnięcie przez całość zajęła jakieś 2-3 dni z przerwami :P

A po przeczytaniu wiem mniej więcej tyle samo co przed. No może dowiedziałem się kilku konkretów jeśli chodzi o części.

Pozdrawiam i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj sobie tez jeszcze jakieś 15000zł na to wszystko :) Tylko czekaj... w tym momencie dojdziesz do wniosku, ze pakować tyle kasy w 18 letnie auto z napedem na przód, które nie przeniesie rozsądnie takiej mocy to jednak przesada i lepiej kupić B7 2.0TDI :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nabylem a4 1.8t rok97-8 silnik aeb lecz oska plany na max 300km

Pytanie po cholere Ci tyle koni w ośce. Przecież będziesz walczył o trakcje a nie cieszył się z jazdy. Jak dla mnie na ośke to 200KM max i to juz z górką. Jak chcesz takie moce robić to sprzedaj ten samochód i kup choćby to samo tylko z Quatro i wtedy wykorzystasz nawt 400KM jeśli tyle Ci sie uda osiągnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mody beda cie kosztowały więcej niż auto, Obczaj temat Boostera oraz śledź temat łebskiego który się za takie moce zabiera. Moim zdaniem z twoją przypadłością do brania wszystkiego "jak najszybciej, bez czytania i bez wiedzy", sprzedaj to co masz, kup sobie ese i pojedź na wirus, tyle samo cię wyjdzie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...