Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t +-300kuniów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie co i jak robic aby wyciagnac z silnika 1.8t Q ok 300 koni ??? wtryski 440 starcza? wydech 2,5' kwasiak kat out?? ? Dp? tip?jakie DV? nowe ecun konieczne? a turbo.? slyszalem cos o k24 ze daloby rade a moze lepiej jakies gt np gt28... ??? prosze o sensowne odp aha i sprzeglo najlepiej jakiesz sztywne chyba ??

Opublikowano

wtryski 440cc

kolektor wydechowy

turbo gt28

Dp 3" reszta 2,5

Tip

mocne DV forge 007

do tego n75 zastąpić MAC albo innym mocnym zaworem

Fmic

jeśli masz auto z 95 roku to ciężko będzie to stroić... hmmmm nie wiem co by tu jeszcze wymyślić :P

Opublikowano

Jest cały temat o tym "modyfikacje 1.8t":szukaj:

Opublikowano
Jest cały temat o tym "modyfikacje 1.8t":szukaj:

Dokładnie.

Nie idź na łatwiznę...

Poczytaj trochę, wszystko jest w temacie, a jak nie, to wtedy sensownie pytaj.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak już będziesz zabierał się do czytania tego tematu, co proponują koledzy, to przygotuj się, że ok. 70% zawartości jest OT :P

Mi przebrnięcie przez całość zajęła jakieś 2-3 dni z przerwami :P

A po przeczytaniu wiem mniej więcej tyle samo co przed. No może dowiedziałem się kilku konkretów jeśli chodzi o części.

Pozdrawiam i powodzenia :D

Opublikowano

Przygotuj sobie tez jeszcze jakieś 15000zł na to wszystko :) Tylko czekaj... w tym momencie dojdziesz do wniosku, ze pakować tyle kasy w 18 letnie auto z napedem na przód, które nie przeniesie rozsądnie takiej mocy to jednak przesada i lepiej kupić B7 2.0TDI :D :D :D

Opublikowano

ale tematy odgrzebujecie.. gosc pewnie dawno kupil honde ;p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Niedawno nabylem a4 1.8t rok97-8 silnik aeb lecz oska plany na max 300km

Opublikowano
Niedawno nabylem a4 1.8t rok97-8 silnik aeb lecz oska plany na max 300km

Pytanie po cholere Ci tyle koni w ośce. Przecież będziesz walczył o trakcje a nie cieszył się z jazdy. Jak dla mnie na ośke to 200KM max i to juz z górką. Jak chcesz takie moce robić to sprzedaj ten samochód i kup choćby to samo tylko z Quatro i wtedy wykorzystasz nawt 400KM jeśli tyle Ci sie uda osiągnąć :wink:

Opublikowano

takie mody beda cie kosztowały więcej niż auto, Obczaj temat Boostera oraz śledź temat łebskiego który się za takie moce zabiera. Moim zdaniem z twoją przypadłością do brania wszystkiego "jak najszybciej, bez czytania i bez wiedzy", sprzedaj to co masz, kup sobie ese i pojedź na wirus, tyle samo cię wyjdzie. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.