Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biały wyświetlacz ?


artek04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie doradźcie co mogło być przyczyną ,że wczoraj zaświecił mi się na biało wyświetlacz pomiędzy zegarami. Przejechałem ok. 200 km , zostawiłem auto , po godzinie otwieram drzwi a tu wyświetlacz cały na biało ...(brak jakichkolwiek cyferek ,literek po prostu jakby białe tło) zamykam drzwi kilka razy wyświetlacz gaśnie i zaświeca się odpowiednio za każdym razem na biało . przejechałem ok. 30 km , zostawiłem auto na ok. godzinę , później wszystko było ok. i jest nadal ok. tylko raz miałem taki przypadek właśnie wczoraj, ma ktoś z Was jakiś pomysł ,co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , bo nie mam Vag-a , ma ktoś może w okolicy Rybnika?

Grzegorz jak myślisz , psuje się wyświetlacz ...czy może coś ze stykiem gdzieś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie w B6 podobny problem z kolorowym FIS'em, okazało się że problem leży po stronie taśmy między fisem a płytą licznika. Udało mi się to naprawić w firmie ACEFF z Zielonej Góry, ale raczej nie sądze, że w tak nowym aucie jakim jest B8 wystąpił by ten problem. Podłącz licznik pod vaga tak jak radzi Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze fotke dasz :wink: rzadko sie zdarza taka awaria w B8

Nie dam fotki bo nie mam :) Nie zrobiłem , bo nie myślałem w tamtej chwili o fotkach , a teraz już na szczęście ten objaw się nie pojawia (oby nigdy nie wrócił) :)

Łukasz pod Vag-a bym podłączył ,ale nie mam gdzie narazie , może odezwie się ktoś z Rybnika bądź okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...