Skocz do zawartości
IGNOROWANY

znaczki s-line


Jaszczur87

Rekomendowane odpowiedzi

mam może dziwne pytanie ale czy nie uważacie, że znaczek s-line na aucie bez żadnego elementu tego pakietu (oprócz znaczka na grillu i listwach) jest śmieszne? powoli zaczyna się z tego robić jak M-power na E36 316 w gazie lub GTI na golfie MK3... zaczynam mieć wrażenie, że w Polsce jest więcej takich aut niż w Niemczech wyprodukowano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i masz rację poza mk3 GTI bo taki z fabryki wychodził w różnych odmianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem co myśleć... Z jednej strony chcesz mieć znaczek to miej chociaż coś z S-line, a z drugiej strony nawet sam znaczek dodaje uroku:decayed: Powiem tak... gdyby nie to, że mi poprostu troche głupio na "golasa" dawać znaczek to już dawno bym go miał. Narazie mam tylko kiere więc jeszcze sobie odpuszcze.

A i jeszcze jedno. Dobrze wiemy, że w B5 jako tako nie było S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu:wink:mnie oslabia motyw ledowy na kazdym aucie nawet ostatnio na polonezie widzialem to jest dopiero zenada:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieś tuning jest ogólnie rozpowszechniony w polsce i myślę że gadanie na ten temat nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie z chęcią wstawił zamiast niego logo klubowe tylko nic takiego nie mamy. Z dala wygląda podobnie a nikt by wiochy nie robił.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power-Kris: nie macie znaczka klubowego?

Robiłem loga klubowe dla Calibra Team, Tigra Team, Vectra Unlimited i jakieś jeszcze inne. Elementy wykonane z stali nierdzewnej wypolerowane na połysk. Załóż nowy wątek, podeślij na priva linka a ja mogę umieścić fotki swoich prac i może coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie z chęcią wstawił zamiast niego logo klubowe tylko nic takiego nie mamy. Z dala wygląda podobnie a nikt by włochy nie robił.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

jak nie mamy?a to co?http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/logo-metalowe-dostepne-42596/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...