Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc przy podłaczeniu DVD i adapteru multimedia


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,oczywiście jak w temacie proszę o wskazanie podłączeń kabli i wtyczek z załączonego zdjęcia

DSCF3311.jpg

1.REAR LIGHT SIGNAL---niebieski kabel--gdzie podłączyć? 2.RLFS-- dwa niebieskie złączone--gdzie wpiąć? 3.Pomarańczowy--COAXIAL OUTP--gdzie wpiąć? 4.KAMERA--zapewne od wiązki która idzie od kamerki,będzie podłączona w sierpniu. 5.WTYCZKA---do czego to podłączyć?. 6WTYCZKA USB--co mogę podłączyć po nią? 7.SENSOR--zapewne do pilota 8.CHOKE FILTER BOX---jeden koniec wpięty do DVD a cztery kable to A.czerwony--ACC, B.--żółty---BAT, C.---czarny--GND D.--niebieski--plus 12V 500mA OUT gdzie te 4 kable wpiąć? 9.PODŁĄCZENIE MIEDZY DVD a ADAPTEREM. 10.PRZEŁĄCZNIK,WŁĄCZNIK TV FREE 11.ZŁĄCZE POD KABLE KTÓRE IDĄ DO RADIA,dobrze myślę? Drugą dużą wtyczkę podłączyłem pod radio BNS 5.0 dla przykładu,ale mam w aucie zamontowane RNS-E LED. Proszę o wskazanie podłaczeń tych wszystkich kabli,w sobotę chciałbym to ogarnąć,RNS-E jest zakodowany pod kamerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do NAVISERWIS tam gdzie kupiłes .

Ta podpowiedz jest na poziomie przedszkolaka,po to jest forum aby jeden drugiemu pomagał bo za chwile sam będzie w potrzebie,co do kupna to kupiłem to od Twojego kolegi który również tobie pomagał,napisałem Ci na prive od kogo.Tyle w temacie,jeżeli masz zamiar nadal tak obszernie wypowiadać się na temat to szkoda klawiatury z kompa,pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

Panowie czy numer dwa na zdjęciu nie jest czasami do podłączenia mikrofonu by móc podawać komendy wybierania np,navi ,telefonu itp.Gdzieś to czytałem może na forum audi a6,być może się mylę to poprawcie mnie,pozdrowienia.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Panowie i Panie,oczywiście jak w temacie proszę o wskazanie podłączeń kabli i wtyczek z załączonego zdjęcia

http://s22.postimg.org/4mgh1rtrx/DSCF3311.jpg

1.REAR LIGHT SIGNAL---niebieski kabel--gdzie podłączyć? 2.RLFS-- dwa niebieskie złączone--gdzie wpiąć? 3.Pomarańczowy--COAXIAL OUTP--gdzie wpiąć? 4.KAMERA--zapewne od wiązki która idzie od kamerki,będzie podłączona w sierpniu. 5.WTYCZKA---do czego to podłączyć?. 6WTYCZKA USB--co mogę podłączyć po nią? 7.SENSOR--zapewne do pilota 8.CHOKE FILTER BOX---jeden koniec wpięty do DVD a cztery kable to A.czerwony--ACC, B.--żółty---BAT, C.---czarny--GND D.--niebieski--plus 12V 500mA OUT gdzie te 4 kable wpiąć? 9.PODŁĄCZENIE MIEDZY DVD a ADAPTEREM. 10.PRZEŁĄCZNIK,WŁĄCZNIK TV FREE 11.ZŁĄCZE POD KABLE KTÓRE IDĄ DO RADIA,dobrze myślę? Drugą dużą wtyczkę podłączyłem pod radio BNS 5.0 dla przykładu,ale mam w aucie zamontowane RNS-E LED. Proszę o wskazanie podłaczeń tych wszystkich kabli,w sobotę chciałbym to ogarnąć,RNS-E jest zakodowany pod kamerkę.

Panowie czy numer dwa na zdjęciu nie jest czasami do podłączenia mikrofonu by móc podawać komendy wybierania np,navi ,telefonu itp.Gdzieś to czytałem może na forum audi a6,być może się mylę to poprawcie mnie,pozdrowienia.

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2013 at 22:23 ----------

Panowie,wczoraj podłączyłem DVD pod skrzynkę z bezpiecznikami i wszystko działa. Kolega Woszu wyjaśnił podłączenie kabla nr 2--RLFS wpinamy go w złącze C pin2(to jest sygnał przełączający automatycznie navi na sygnał video. Np po wbiciu wstecznego, rns-e wyświetla obraz z kamery cofania.Dzisiaj by nie prowadzić specjalnie kabli będę podłączał pod interfejs od IPOD,pozdrowienia.

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Koledze SIEMIAN,WOSZU oraz WRCLAGUNA dziękuję za pomoc przy podłączeniu zestawu,serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...