Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomocy ! montaz klimy - czujników, wentylatorów,


sodikart

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem świeżo po przeszczepie klimatronika do b5 ... auto wcześniej nie miało klimy , wszystko jeśli chodzi o nagrzewnice mam podłączone klapy itp. działa i dmucha zostało podłączyć presostat i wentylator , poszukuje osoby która jest mi to w stanie podłączyć najlepiej z mazowieckiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey powiedz mi co musiałeś zmienić żeby mieć klimatronik ? chodzi mi o to ze ja niechce mieć klimy :kox:w aucie ale tylko działajacy panel z klimatronika ale niewiem jak się za to zabrać :kwasny: w sumie to części bede miał z anglika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nagrzewnica nie pasuje :) kupiłem cały zestaw za 800 złoty z małymi haczykami ale jest i działa no tylko nie mam wiązki wentylatorów ... co zrobiłem a dostałem kompletna wiązkę kokpitu i wplotłem tylko te kabelki co wychodzą z panela i powpinałem je zgodnie tam gdzie odcinałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsole srodkowa gdzie sa te silniczki klapy tez wymieniales czy to da rady przerobic? gdzie podpioles ta wiazke co idzie z panelu klimatronika masz jakis schemat? napewno trzeba podciagnac plus itd do panelu. generalnie chodzi mi o podpiecie samego panelu pod silniczki i zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem cała wiazke ta co idzie pod deska ... tylko ona była z 1.6 a ja mam 1.8t wiązało się to zwieksza iloscia czujników wiec stwierdziłem ze wyjme tylko z tej 1.6 to co mi potrzebne a kabelki łączyłem tak jak odcinałem z mostków połączyłem ułożyłem i działa ... nie do końca ale działa , jak nie chesz montować klimatyzacji to nie baw się w to odradzam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat, najlepiej wymienić całą wiązke na konsoli. U nas non stop nic nie pasowało...

Ale wszystko do zrobienia. Najlepiej dac do porządnego elektryka, dać 500 zł i mieć z głowy, a zrobione jest porządnie.

Pamiętaj - jedna zwara = pożar auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...