Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgranie mapy vagiem?


Duncan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy Vagiem dam rade wgrać standardową mape do sterownika silnika,sterownik to EDC15 ,narazie mam tam wgrany program na 170km,ale wybuchlo mi turbo i chciałbym wgrac normalna mape bo moam obie na pendraku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAlletto lub Mpps poczytaj najpierw z jakim ryzykiem się to wiąże. Klony są wykonane w różnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takim kablem da sie to zrobić?? - VAG K+CAN COMMANDER 3.6 LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD (3427074794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - mam 2 mapy z mojego sterownika (chip i standard ) i musze wgrac z powrotem standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinski badziew ktory moze dzialac, a i rownie dobrze moze uwalic sterownik a wtedy auta nie odpalisz ani tym

kablem sterownika nie postawisz .

Jedz do kogos kto sie tym zajmuje , bedzie bezpieczniej i napewno mniej stresujaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żes pojechał i co przypadkiem sam to sprzedajesz:kox: do tego bezposrednio od chińczyka można to kupic za 60$ a u Ciecie jedyne 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że sie tu zaczyna bazar robić!!

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

To znajdz mi prosze "Spanky" taki żeby działał i nie musiał bym dac za niego 1000zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinski badziew ktory moze dzialac, a i rownie dobrze moze uwalic sterownik a wtedy auta nie odpalisz ani tym

kablem sterownika nie postawisz .

Jedz do kogos kto sie tym zajmuje , bedzie bezpieczniej i napewno mniej stresujaco ;)

Może i badziew Może i nie. Ale Kupują to właśnie magicy który za podniesienie mocy biorą 800-1000zł . Nie kupują go klienci sami dla siebie Tylko na tym pracują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...