Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !


UpalonY

Rekomendowane odpowiedzi

Katastrofa :facepalm: zdejmij z niej te całe szkaradztwo, wyczyść lakier i będzie ładne auto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

dokładnie

to jak z jazdą po ulicy jedziesz w tym kierunku co wszyscy a nie pod prąd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeszcze ja spróbuje Ci coś wytłumaczyć :wink: Rozumiem o co Ci chodzi z tym, że to jest Twoje pierwsze auto itd. Wszystko co trzeba zrobić z tym autem nie wymaga żadnego lub bardzo niskiego nakładu finansowego żeby było "OK".

Mamy 2014 rok, są mówiąc potocznie takie normy estetyczne według których każdy robi auto pod siebie, a pod które Twoja A4 w ogóle nie podchodzi. Zdejmij spoiler, progi, wszystkie pseudo-chromy z allegro (:facepalm::facepalm:) i będzie na prawdę ok. Pobaw się jakimś woskiem koloryzującym, mleczkiem do lakieru etc i będzie zacnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89b7d6f2e0e1dd6dm.jpg

5c59a547aa3c478fm.jpg

ba0ff4e1befd4a27m.jpg

ce5c8c27076d7d5fm.jpg

138141a4a3c8d911m.jpg

04f18fe6959bc8d6m.jpg

ee7141c21e683541m.jpg

31c96684f4d79c59m.jpg

Na zdjęciu klapy przyciemniona tylna lampa, to tylko prowizorka, muszę znaleść czas i zrobić to porządnie, schludnie i efektownie na dwóch lampach. Również planuję przyciemnić szybki z tyłu w samochodzie w kolorze czarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe ospoilerowanie i chrom out. Ja,tu widzę czerwono-czornego bandziora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sobie kolega robi :wink:

5 stron komentarzy a on dalej swoje wiec poco

chce to ma jest bogaty ekscentryczny ma Ałdi to i tak lepiej jak by miał tjuningować dewoo tico :decayed:

możliwe ze pojedzie na jakaś wioskę i zrobi furorę ;-) albo zdjęcie sobie w slipach :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, nikomu nie musi się podobać, ważne, że w moich oczach jest śliczna chociaż 99% 4-owiczów ma lepsze egzemplarze to ja nie będę narzekał bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, cieszę się, że takie a nie inne, a to, że staram się trochę ją zmodyfikować to nie znaczy, że zaraz pojde i pierdolne dwa carbonowe szlaczki przez całe auto, żeby się dziewczyny za mną na światłach oglądały bo to nie o to chodzi, staram się upiększyć moją a4 pod mój własny pomysł i nie wzorcuję się na innych samochodach bo nie ma po co, każdy ma swój gust a to, że mi się podoba spoiler, grill, brewki to już tylko i wyłącznie kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o gust taki czy inny, tylko o jego brak.

Jeden lubi blondynki, a drugi brunetki. To jest przykład różnych gustów. Jak ktoś lubi stare raszple, to po prostu nie ma gustu W OGÓLE. I to jest fakt nr jeden.

Fakt numer dwa jest taki, że ty nie upiększasz tego samochodu, tylko robisz z niego szkaradę, paskudę. On nie jest ładny, bo ładny oznacza m.in. budzący w innych zachwyt. Ten samochód nie zachwyci nikogo (pewnie poza tobą samym), a co najwyżej spowoduje odruchy wymiotne.

O wartości tego pojazdu przekonasz się, kiedy będziesz chciał go sprzedać. Każde włożone 50 zł w ten specyficzny tuning, obniża jego wartość o 500.

Brnij dalej w obranym kierunku, a kiedyś to auto, znajdywane na portalach ogłoszeniowych, będzie budzić wyłącznie salwy śmiechu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przekonamy się jak w rzeczywistosci będzie :) Szkoda, że nikt kto widział go na żywo nie powiedział, że mu się nie podoba, widocznie coś w tym jest, nie zamierzam brnąć w agro tuning mojego samochodu bo rzeczywiscie wstyd byloby odpychac się takim wieś tańczy wieś śpiewa samochodem, włożyłem w niego kupe kasy przez co mechanicznie jest bardzo przyzwoity i dobrze się turla w porównaniu z tym co było kiedyś natomiast jeśli chodzi o optykę to, żeby kupować do niego części wizualnie poprawiające wygląd to niestety nie moje progi w tym momencie, dlatego staram się szukać jakichś rozwiązań które nie koniecznie zawsze przebiegają tak jakbym sobie życzył bo różnie bywa ale to co robię, sprawia mi radość oraz daje perspektywy na lepsze jutro. Szczerze mówiąć to jezdzi chodzi np. o brewki na pewno nie pomyslalbym o takim rozwiazaniu mając lampy poliftowe, czy majac halogeny gdzie tu mowa o światłach dziennych.. dlatego też przyciemniam tylne klosze po to by zmienić coś w niej, poprawić jej wygląd, Po prostu jestem upartym czlowiekiem i mam swoj gust jesli coś mi się podoba i zakładam, że chce osiągnąć taki cel to wbrew wszystkiemu i wszystkim staram się to osiągnąć, no ale feler westchnął seler dlatego, że moje cele ograniczają się do zabawy z tanimi artykulami pospolitymi wśród zmechanizowaną częścią internautów. Często z monotonii oraz nudności materiału który jest przez wiele osób dobrze znany szukam innych nawet intrygujących rozwiązań abym wiedział, że sam to zmodyfikowałem pod moje własne widzi mi się i często mam na celu upiększenie, uatrakcyjnienie mojego codziennego dnia, wiem, że na tym forum praktycznie wszyscy odbierają to jak brak szacunku do marki, czy totalne bezguście ale proszę Was uszanujcie moje zdanie, moje wybory bo zatwierdzam Was nie zrobię z samochodu cyrku na kółkach bo chce nim jeszcze trochę pojęździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej szanujemy twój kierunek w modyfikacjach, ale jednocześnie uświadamiamy, jaka jest rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ale dlaczego odrazu zostaje skarcony jeśli ktoś mówi, żebym m.in zdemontował spoiler czy pozbył się tego czy tamtego a ja trwam w swoim utwierdzonym przekonaniu, że nie chcę demontować bo podoba mi się i chcę go zatrzymać na miejscu w którym w moim odczuciu powinien być? Myślę, że nie które wybory mogą się Wam nie podobać czy coś ale w czym przeszkadza wspomniany wyzej spoiler? Wg. mnie dodaje uroku oraz wdzięku, tak samo grill dużo bardziej podoba mi się aniżeli seryjny przedliftowy grill b5-ki i nie ma na nim żadnego chromu zakładanego, owszem przewija się motyw chromu ale tylko i wyłącznie pod postacią koloru w jakim jest grill a w stosunku co do progów to wiem, nie są ładne bo gniją te luminatowskie listwy i trzeba będzie coś z nimi zrobić ale mam tu na myśli kwestię rzucania mięsem w moją stronę bo mam parę brzydkich gadżetów które nie cieszą waszego oka, z mojej perspektywy wygląda to całkiem odwrotnie dlatego, że posiadam niestety ver. przedliftową i nie mam zbytnio czym się pochwalić tak że staram się coś zmienić, zamienić te stare, przereklamowane graty na nowe innowacyjne pomysły, niestety tylko na tyle mnie stać, gdybym miał wybierać uwierzcie mi zastąpiłbym ten srebrny grill czy inne tego typu graty na grill poliftowy czy S-line no ale jak wspomniałem wczesniej Wszystko jest dla ludzi, ale w życiu nie ma nic za darmo.. Life is brutal :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzaj co chwilę problemu pieniędzy, bo one nie są problemem. Ładnie można się ubrać nie tylko w luksusowym butiku, ale również w tzw. sieciówce albo w sklepie z odzieżą używaną. Ale trzeba mieć gust, a w przypadku jego braku zdać się na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzam, sugeruję tylko, że nie pomodze tak auta jak większość tutaj tak, że nie oczekujcie po mnie nie wiadomo czego, staram się bo się staram ale ciężko to wszystko pogodzić i próbuje obrać jak najprostszą drogę, jak najmniejszym kosztem coś zmienić, nie chodzi tutaj o gust bo nie chce zdawać się na czyjś gust bo przecież nikt za mnie nie będzie śmigał, nikt za to nie odpowie, nikt go pewnie z oglądających nawet nie zobaczy, no chyba, ze na zlocie w Bukowinie no ale i tak jestem wdzięczny za wszelkie propozycje, pomysły dot. mojej A4 lecz każdy z Nas chyba robi samochód by to właśnie w jego oczach błyszczał najjaśniej no chyba, że mamy doczynienia z przypadkami chęci zaimponowania innym wręcz popisu jak można to nagminnie określi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do środka wrzuciłbym jeszcze jakiś stroboskop, na tylna szybę naklejkę "PAjonier":peace:, nie zastanawiałeś się nad podkreśleniem klasy tej bryki?a Na alledrogo są ładne naklejki s-line radze nakleić wszędzie gdzie się da:hi:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...