Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o tych felgach ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślę nad zmianą felg na inne. Znalazłem na allegro felgę Rotor wiadomo nie jest to oryginał, ale co o niej myślicie ? Może ktoś miał do czynienia z tymi felgami ? Myślę nad tą lub nad SpeedLine od S5 teraz mam coś ala Audi a7 10ramienne 19 et 47 8j

FELGI ALUMINIOWE 19'' 5X112 VW,AUDI ROTOR S-LINE (3382523782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ładny, ale pchać się w podróby...

Dokładnie. Lepiej już szukać ori używek bo z "chinolów" długo się nie nacieszysz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladniusie, ale bedziesz musial bardzo uwazac

nie wiem czy warto ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie na nasze drogi takie chinolki, lepiej poszukaj juz cos markowego, zeby nie bylo ze przejedziesz przez przejazd kolejowy i Ci pęknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinczyk to chinczyk, co roku prostowanko :)
z "chinolów" długo się nie nacieszysz :kwasny:
Nie pchaj sie w chinczyka nie warto ..
Wygląd super a żywotność to już inna sprawa.
Raczej nie na nasze drogi takie chinolki, lepiej poszukaj juz cos markowego, zeby nie bylo ze przejedziesz przez przejazd kolejowy i Ci pęknie :(

jestem ciekaw ilu z was jeździło na felgach made in china i to opinie z waszego doświadczenia?

czy jednak to powielanie opini gdzieś słyszanych czy czytanych?

skąd pewność, że te felgi z aukcji są made in china, a nie np. made in italy albo made in uk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinczyk to chinczyk, co roku prostowanko :)
z "chinolów" długo się nie nacieszysz :kwasny:
Nie pchaj sie w chinczyka nie warto ..
Wygląd super a żywotność to już inna sprawa.
Raczej nie na nasze drogi takie chinolki, lepiej poszukaj juz cos markowego, zeby nie bylo ze przejedziesz przez przejazd kolejowy i Ci pęknie :(

jestem ciekaw ilu z was jeździło na felgach made in china i to opinie z waszego doświadczenia?

czy jednak to powielanie opini gdzieś słyszanych czy czytanych?

skąd pewność, że te felgi z aukcji są made in china, a nie np. made in italy albo made in uk?

Sam posiadam drugi juz komplet chinczykow. Co sezon prostowanie, jazda bez szalenstw. Na obecnym powyzej 130km/h czuc wyrazne bicia, jedna felga druga raz spawana (tyl). Na wywazarce problemy. A prostowanie 100zl/szt, a za felgi z oponami dalem 800zl, wiec nie oplaca sie prostowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons w UK rotory (repliki) nowe w kartonie chodzą po niecałe 2500zł a oryginalne (to dla tych którzy ori uzywek kaza ci szukac) sa po... Genuine Audi A5 A4 19" ROTOR alloy wheels x4 Black Edition | eBay w złotówkach ponad 10 tysiaków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500zł to rewelacyjna cena :). Co do felg z tematu made in china to one raczej nie są. No i posiadają jednak jakość TUV itd

Felgi aluminiowe ROTOR S-LINE RP29 | F.H.U. Automobilne Centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2300zł też idzie znaleźć z dostawą do domu :wink:

Mowa o fegach replikach wyprodukowanych w UK. Ja śmigałem na 19" RS4 w B6 i z jakości byłem bardzo zadowolony.

Nie były jak plastelina jak to co niektórzy piszą. Zapewne nigdy nie mieli okazji smigac na felgach produkcji UK lub Italy i tylko głupoty wypisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę stary temat ale czytam wszystko o felgach, a RPQ to Made in Thailand sprzedawca zapewnia, że bardzo wysoka jakość. Firma produkuje felgi dla Toyoty na fabryczne wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...