Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mordo Twój ten zderzak od esy czarny?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Si:wink:

Opublikowano
Syndykatowe beemy na forum audi, swiat sie konczy:grin:

Raczej odwrotnie :kox:

Opublikowano

kurna pornografia ten Twoj samochod :)

Opublikowano
:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor

U mnie jak zwykle grube mody... :grin::polew:

Doszła w końcu paczka:

urYjMI0.jpg

a w niej nowa podswietlana galka prosto z ASO:

SgX8abz.jpg

Na stara juz patrzec nie moglem:

Pierwszym powodem było oczywiscie nie oryginalny wyglad.

Tu porownanie ze stara:

7hfApZK.jpg

Op5Bk3Q.jpg

jak i piekne kolorowe szycie.

Dlatego też wywalilem wszystko:

ozOvqQB.jpg

tCXFUcc.jpg

i mimo idealnej skorze idzie do ponownego obszycia bardziej po mojemu :wink:

Obszywac bedzie oczywiscie Reggi i twoerdzi, ze ma skore jal ori w tamtych czasach.

Zobaczymy...:grin:

No i najwazniejszy mod.

Umylem i spowrotem do nory :

ZN7D3Vr.jpg

Opublikowano

Lubię to

Opublikowano

jeździł bym :jerk:

Opublikowano

czizys krajst :shock3::slina:

Opublikowano

tak jak ona ma dobrze u ciebie to chyba żadna inna:thumbup1: piękna jest:naughty:

Opublikowano
  • Autor
tak jak ona ma dobrze u ciebie to chyba żadna inna:thumbup1: piękna jest:naughty:

Dzięki.

Miło było poznać cała Wasza Trojce a szczególnie tego małego Urwisa:wink:

Opublikowano

nam również :wink: od małego trzeba przyzwyczajać do dobrego:naughty::przebiegly:

Opublikowano

Kiera prawie nowa :grin: Szalony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kiera prawie nowa :grin: Szalony :decayed:

No jak ma 1 tys przebiegu to max:grin:

Dawaj fote jak zrobisz:decayed:

Opublikowano

:hi:

IMAG1631_zps64326e04.jpg

IMAG1630_zps73f426c3.jpg

IMAG1628_zpsdd05bd7c.jpg

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Mogłeś jeszcze podlokietnik wysłać bo ten ze skaju trochę razi :wink:

Opublikowano

Uwielbiam to auto :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/IMAG1631_zps64326e04.jpg

http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/IMAG1630_zps73f426c3.jpg

http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/IMAG1628_zpsdd05bd7c.jpg

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Mogłeś jeszcze podlokietnik wysłać bo ten ze skaju trochę razi :wink:

No nareszcie po męsku:banan:

A z tym podlokietnikiem to ja nie wiem o co Ci chodzi:grin:

Opublikowano

Wojtek pokaż wielkiego brata:-)

Opublikowano

Zryłeś mi beret to bawarką :kox: już wiem co kupie sobie na 2 auto jak możliwości się pojawią :jerk:

Opublikowano

Wojtek bo podłokietnik masz chyba jeszcze ze skóry ze sztucznej krowy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.