Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

:brawo: zasięg Ci gubi ta xperia? Że tak ją w pionie do szyby przytulasz? :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnięte :slina:

a coś Ty myślał, że będzie stała trzy lata f kszokach? :decayed: Maks się w tańcu nie ten teges :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko fotele na zimie trochę niefajne mi się trafiły, ale całe szczęście grzane :decayed: Docelowo będą inne, ale trafić nie mogę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko fotele na zimie trochę niefajne mi się trafiły, ale całe szczęście grzane :decayed: Docelowo będą inne, ale trafić nie mogę :facepalm:

chcesz moje?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co? Szukam czegoś wygodnego :decayed:

Tymczasem co jeszcze dzisiaj mi się udało... Próbowałem uruchomić pokazywanie otwartych drzwi na FISie z A6 C5 poprzez edycję pliku wsadowego, ale udało mi się tylko uruchomić kierowcy. Za to udało mi się odwrócić wskazania paliwa w zbiorniku i nie trzeba wymieniać pływaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co? Szukam czegoś wygodnego :decayed:

Tymczasem co jeszcze dzisiaj mi się udało... Próbowałem uruchomić pokazywanie otwartych drzwi na FISie z A6 C5 poprzez edycję pliku wsadowego, ale udało mi się tylko uruchomić kierowcy. Za to udało mi się odwrócić wskazania paliwa w zbiorniku i nie trzeba wymieniać pływaka :naughty:

już to pisałeś:thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5B i to nie do końca to samo... Teraz przyznaję się, że nie dałem rady ze wskazaniem drzwi :whistling::decayed:

a pociągnąłeś druty do prawego słupka z odpowiednich pinUF miSZCZu? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz takiego składaka to pizgni sobie coś wyjątkowego typu :

AUDI RS6 C5 FOTELE RECARO SKÓRZANE Z BOCZKAMI KOMP (3588910055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz takiego składaka to pizgni sobie coś wyjątkowego typu :

AUDI RS6 C5 FOTELE RECARO SKÓRZANE Z BOCZKAMI KOMP (3588910055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

Gdzie takie ciężkie lochy... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...