Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i elegancko master....:wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

A o to co dziś zawitało na pokład :kox:

image.jpg

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 22:47 ----------

Dlugo nic sie nie dzialo wiec trzeba bylo cos pomodzic :wink:.

Silnik moj niestety nie byl w najlepszej kondycji,bral troche oleju:decayed:(uszczelniacze na zaworach),przy okazji calego tego zamieszania wymienilem tez pierscienie na tlokach,panewki na korbach,pompa vacum poniewaz puszczala(efek -lepsza reakcjia na pedal gazu :kox:),sprzeglo od BRD,tarcza obita kewlarem:wink:,oczywiscie rozrzad tez wymieniony.

Wszystko gotowe do STAGE II:kox:

STAGE I -turbo BRD i FMIC + program

104650683c71.jpg

e365d163ebaa.jpg

4d9d41a5fbf6.jpg

ad8a1c1c3c92.jpg

e05f658c489d.jpg

7d83fea2a4ac.jpg

7ca1382a100f.jpg

Nie czepiac sie fotek,robione kluczem do kol:decayed:

W sobote na poklad zawitalo Bose STAGE I i II,obylo sie bez wiekszych problemow.

Teraz moge powiedziec,ze bylo warto:kox:

5622e244713a.jpg

Opublikowano

bose :decayed: dobry modzik a centralnego jeszcze nie podmieniales ?

koniecznie lepsze zdjecia srodka prosimy

grzance na tyle masz ori czy dokladales?

Opublikowano
  • Autor
bose :decayed: dobry modzik a centralnego jeszcze nie podmieniales ?

koniecznie lepsze zdjecia srodka prosimy

grzance na tyle masz ori czy dokladales?

Centralny tez juz siedzi :wink:.

Bede miał chwile wolnego to wrzuce.Grzance dokladane,udało sie dorwać grzana wiec grzechem było nie wyrezac :decayed:.

Opublikowano

Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???

Opublikowano
  • Autor
Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???

Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały.

Opublikowano

W jaką moc celujesz?

Opublikowano
  • Autor
W jaką moc celujesz?

Napisze tylko ze niebawem na poklad wpada GTB22:naughty:,napewno wrzuce wykres:wink:.

Opublikowano
Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???

Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały.

100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???

Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały.

100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to :thumbdown:

U brata w sobotę montujemy wiec sie okaże :decayed:.

Opublikowano
Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???

Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały.

100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to :thumbdown:

U brata w sobotę montujemy wiec sie okaże :decayed:.

ooo to czekam na efekt bo planuje zdesio s4 i także końcówki ulter to porównam choć osobiścię skłaniam się ku 90 mm

Opublikowano
  • Autor

886f4e1ac65c.jpg

54ed0a9b3770.jpg

930ad48a3e1b.jpg

A o to efekt końcowy,jak dla mnie lepiej sie prezentują.

Opublikowano

Piękna furka :naughty: o wiele lepiej ten dyfuzor się prezentuje w tym samym kolorze nie ma tego efektu

Opublikowano

Ladna dupcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie zapominać ze to nie moja :decayed: tylko brata :wink:

Opublikowano

Krzysiek co tam za tłumiki siedzą?

Opublikowano
  • Autor
Krzysiek co tam za tłumiki siedzą?

Od 1.8 T + Ultery 100 mm

Opublikowano

Krzysiek daj zdj 2 furaczy od tyłu to porównamy sobie oba wydechy :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu furacz doczekał sie pomiaru na BRD :decayed:

d1e5cbac6d70.jpg

tylko to to juz nie aktualne :kox:

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 23:31 ----------

Na dzień dzisiejszy wynik jest taki

aae203f01c7a.jpg

Trochę mało wyszło ale to z tego względu ze pompki są seryjne.

Opublikowano

ladny wynik jak na 1.9 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.