Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

witam mam pytanie od czego halogeny montowałeś w zderzak przedliftowy?????

Opublikowano
  • Autor

od bmw e39 z tego co pamietam.

Opublikowano

oo Panie, widzę, że działasz konkretnie z furmanką, dobrze dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a Ty widze ze odpuszczasz temat:kwasny:. szkoda bo fajna furka. Twoj zderzak jeszcze sie trzyma haha:decayed:

Opublikowano

kolego a jakby co to ile za oponki?

Opublikowano
a Ty widze ze odpuszczasz temat:kwasny:. szkoda bo fajna furka. Twoj zderzak jeszcze sie trzyma haha:decayed:

narazie odpuszczam, ale kiedyś do B5 wrócę :decayed: Malowałeś zderzak czy daje rade jak był? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie daje rade wiec nie malowalem moze kiedys chyba ze sie sprzeda w zimie bo chcialem na a6 sie przesiasc ale do b5 tez kiedys bym wrocil bo zawaliste autko.

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 08:59 ----------

Taka sytuacja na przyszły sezon ale teraz polatam do pierwszego sniegu:grin:

DSC_0174.jpg

DSC_0175.jpg

DSC_0179.jpg

Opublikowano

w doł panie w dół:decayed:

Opublikowano
  • Autor

moze kiedys:grin:

Opublikowano
moze kiedys:grin:

szybciej niż Ci się wydaje :decayed::decayed:

Opublikowano

Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić:decayed:

Opublikowano
Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić:decayed:

mój już koza edition, czyt 1ba :grin:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: ani go nie pokazuj
Opublikowano

Flat dobre koło :decayed:

oponki 225/40 masz załozone ?

Opublikowano
  • Autor

tak jest oponki 225/40 spokojnie weszly bez dystansów

Opublikowano

ja załozylem jednak dystanse przód 12mm a tył 15mm - i teraz dopiero jest fajnie:naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak bym gdzies dorwal w fajnym prajsie to bym zalozyl. moze przez zime sie upoluje

---------- Post dopisany 26-11-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 01:08 ----------

dzisiaj mam zajęcie. wkur.. mnie parowanie lamp od jakiegos czasu. wiec na stół i patrzym co tam sie dzieje. no i niestety klej puścił. po dwoch latach od kiedy Gwerty mi je robił. musze je dobrze wysuszyć i na nowo skleić. :kwasny: robota widze ze profi zrobiona ale klej troche slaby. to nic przynajmniej cos sie nowego dowiem co i jak w tych lampach jest zrobione. Pomyslalem ze jak juz mam lampy rozebrane to dam w srodek cos ala US ale co??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.