Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

obydwie przetwornice na raz?

Nie w lewej lampie zestaw. Czuc przetwornice zjarana i palnik też dziwnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na reklamacje oddaję niech daja nowe

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 15:08 ----------

pare nowych fotek tak zeby nie bylo ze sie opierdalam. Wpadly brakujace ramki na zegary do temp. oliwy i voltage. a takze podswietlane krateczki nawiewow EU od kolegi z forum i... galka biegow z esy:grin::decayed: AAA i bym zapomnial zawiecha 1BE prawie rozsprzedana a za to wpadly pstringi -35mm. jest lepiej ale chce sie wiecej wiec trzeba w jakis gwint zainwestowac. Foto jest jakie jest sprzet do cykania fot ma laska wiec zostala tylko butelka po piwie ale daje rade:grin:

Xenon Hid :grin: jak bym wiedzial ze bedzie taka roznica miedzy zoltym a bialym swiatlem to pierwszego dnia bym zalozyl a nie prawie po dwoch latach

DSC_0017.jpg

Coś tam glebe widać :grin:

DSC_0047.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0061_2.jpg

DSC_0067.jpg

Krateczki podwietlane:jerk: i galka od s4:grin:

DSC_0077.jpg

Co do eksploatacji wpadl oczywiscie olej Motul 5w40 i filtr oleju i paliwa boscha, kabinowka filtronowska jeszcze musze zajrzec do powietrznego. Oczywiscie mala mi splatała figla i na wyjezdzie wakacyjnym za poznaniem szlak trafil alternator a raczej ORI szczotki nigdy nie zmianiane przez 17 lat:grin::facepalm:. zeby chociaz raz blyslo czy cos to bym zrobil wczesniej a tak 15 sierpnia swieto a ja stoje w szczerym polu. Dobrze ze bylismy na dwa cary. znalazlem Pana ktory mi przelutowal szczotki i wykasowal stowke ale za to dalej kontynuowałem podróż. w domu wymieniłem altka bo miedz gdzie dotykaja szczotki byla niezle podjechana i te nowe juz byly postrzepione. stary/nowy altek dostal nowy regulator ze szczotkami i smiga jak fabryka dala 14.3 ładowanie:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zdjęcia takie, albo auto tak stoi albo mi się wydaje ale zrobiła ci się lekka motorówka - tył niżej stoi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze zalezy jak stoi ale fakt przód ciut wyzej jest nie wiem czy to przez sprezyny o zlej kategorii wagowej ale niby pod 1.8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej avant. ale jak mialem 1be to przod tez stal delikatnie wyzej. u paru posidaczy b5 tez zauwazylem ten efekt/defekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy seryjnych sprężynach to może taki efekt być ale przy obniżonych sprężynach powinno stać równo. Ja miałem efekt motrówki jak założyłem sprężyny od sedana do avanta - w katalogach piszą żę niby to samo a jednak avant schodzi niżej z tyłu :facepalm: Dlatego dokupiłem niższy przód i teraz jest idealnie. Jakby co to mam sprężyny -40 na przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz info co to za towar i prajs na PW

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 18:56 ----------

wpadlo podszybie polift no i klapa polift wyrezana. nie obylo sie bez ofiar(pompka na oswietlanie dostała zware do masy:kwasny:) ale za to wpadla z polifta teraz trzeba groty dorobic.

Jest boty z polifta drzwi i blotniki w kolor ale jedne dojrzalem ze w kolor chyba nie pojda. musze dobrze to przemyslec:facepalm: i pobawic sie w zimie.

Za graty ukłon w strone Kuba84 pozdro koles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorowalem na nie prawie dwa lata az wkoncu trafilo sie za ladny prajs w super stanie kompletne:wink:

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 10:12 ----------

groty do ori scyzorykow dorobione wszystko zakodowane chodzi jak trzeba. teraz mysle jak tu zrobic otwierana klape automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz złożony tylko trzeba jeszcze ramke pasazera wyregulowac bo szumi i trzeszczy na nierównosciach i zawias kierowcy idzie bo moj wyjebany jest:facepalm:. w przyszlym tygodniu bedzie polerowanie zeby zgubic drobne ryski to jakies foto sie pyknie.

z nowosci to zakupione flaty na przyszly sezon :jerk: moje avus sa na sprzedaz ale kolega Al@n sie zastanawia wiec moze sie sprzedadza to zostana oponki jeszcze jak by ktos chcial.

17/225/45 wszystkie po 6mm dunlop sp sport dot 2712 (polowa 2012roku) praktycznie jak nówki ciche fajnie zachowuja sie w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak drzwi sciagalem i blotnik to juz mi sie nie chcialo a druga strona byla do roboty. jeszcze ramki przednie oddziel od poszycia kable pierdy:facepalm: ale oplacal sie wysilek:grin:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

DSC_0128.jpg

DSC_0129.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...