Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty widze ze odpuszczasz temat:kwasny:. szkoda bo fajna furka. Twoj zderzak jeszcze sie trzyma haha:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie daje rade wiec nie malowalem moze kiedys chyba ze sie sprzeda w zimie bo chcialem na a6 sie przesiasc ale do b5 tez kiedys bym wrocil bo zawaliste autko.

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 08:59 ----------

Taka sytuacja na przyszły sezon ale teraz polatam do pierwszego sniegu:grin:

DSC_0174.jpg

DSC_0175.jpg

DSC_0179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić:decayed:

mój już koza edition, czyt 1ba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym gdzies dorwal w fajnym prajsie to bym zalozyl. moze przez zime sie upoluje

---------- Post dopisany 26-11-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 01:08 ----------

dzisiaj mam zajęcie. wkur.. mnie parowanie lamp od jakiegos czasu. wiec na stół i patrzym co tam sie dzieje. no i niestety klej puścił. po dwoch latach od kiedy Gwerty mi je robił. musze je dobrze wysuszyć i na nowo skleić. :kwasny: robota widze ze profi zrobiona ale klej troche slaby. to nic przynajmniej cos sie nowego dowiem co i jak w tych lampach jest zrobione. Pomyslalem ze jak juz mam lampy rozebrane to dam w srodek cos ala US ale co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...