Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
hmm cóż tu sie rozpisywać
było B5 - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-srebrny-strus-xenon-gleba-avusy-plan-operacyjny-wrzesien-2012-a-225496/

Po ogladnieciu tysiąca ogłoszeń i sprawdzeniu mnóstwa vinów (dzięki Stanley) wybrałem się na wycieczkę na drugi koniec Polski oczywiście pociągiem 12h 3 przesiadki no i jest
AUDI A4 B7 2006 BPW i kolor mało spotykany

Wyposażenie :

Golas 220 tys nalatane

- RNS :decayed:
- Sportowe stołki :decayed:
- grzane d*py :decayed:
- 2x elektryczne szyby
- PDC tył
- Zwykłe H7 :facepalm:
- kolorowy FIS
- multi kiera
- lodówka w schowku
- 2x łokieć
- pompowane plecy
- tempomat

Po sprzedaży B5 powiedziałem sobie ze juz nie bede modził W i przy aucie no ale jednak :decayed: z wami się nie da :naughty:

Zrobione :

- Fela - Na pokładzie 18 S-line z B8 opony Nokian Z line 225-40
- zawias - -35 mm :naughty: miał być
- ściema szybek
- przyciemnione lampy tył :whistling:
- fotochrom wew i zew :wink:
- składane lusterka z funkcją Pilot~Pilot
- obudowy lusterek z S4 :decayed:
- Bi - xenon skrętny bez pomarańczy :naughty: mod zapięty na tiptop - samo poziomowanie i spryski

- włącznik Auto

- CLH
- DLR w ledach
- ledy w rejestracjiarrow-10x10.png
- ledy w postojach

- Pakiet światło - oświetlenie nóg kierowcy, pasażera, pasażerów z tyłu, boczki z pakietem światło czerwone i białe, wszystko w ledach

- Otwieranie klapy z boczka
- PDC przód

- PDC przód + zaślepki + Air Bag OFF wszystko w chromie
- podniesienie mocy :wink:
- wydech z 2,7

- końcówki Ultera
- S-line zew. zderzak przód z PDC, dokładka tył z dwururką, lotka,
- Stołki - skóra z speedem + schowki wysuwane + pakiet światło + boczki skóra
- 4 szyby w prądzie

- podświetlane klamki

- podświetlane dekory

- blendy Bosse - nagłośnienia Bosse nie będzie - wpadnie zestaw odseparowany przód oraz nie zależy tył oraz przeróbka ori suba wybebeszenie i nowe wkłady
- wycieraczka z Q7
- Heble 320x288

- pakiet drobiazgi przy nogach pasażera

- Dokładka Leona

- gałka s-line

- czarny sufit

- kiera s-line z B8

- dekory 2s1 pełny komplet

- nakładka na tablice rejestracyjną

- Listwy zew S4

- zastanawiam się nad listwami wew ale z wersji b6
- ...

Plany :

- kompletuje Webasto
- ramka grilla w satynie
- ciemne kierunki
- jak to zwykle bywa ... coś się jeszcze znajdzie
- ......................................................................
foty poniżej :



SAM_0247.jpg20130709_142548.jpg




Fotka tuż po zakupie


20130612_175216.jpg


A tu już zawias no i felga

20130709_142548.jpg



Przyciemnione lampki z tyłu
Ori - przyciemnione


IMAG0363.jpg



kierownice

było

olx_image_2015_06_17_16_32_53.jpg

było

SAM_0019.jpg

jest

20150617_173506.jpg



20150406_143805.jpg

SAM_0033.JPG



SAM_0039.JPG


SAM_0043.JPG

SAM_0044.JPG

20150406_144012.jpg

SAM_0042.JPG

20150406_143956.jpg

20150406_143926.jpg

SAM_0261.JPG

SAM_0262.JPG

SAM_0265.JPG

SAM_0266.JPG

SAM_0269.JPG

SAM_0271.JPG

SAM_0272.JPG

SAM_0273.JPG

SAM_0278.JPG

SAM_0279.JPG

SAM_0280.JPG

SAM_0282.JPG

SAM_0283.JPG

SAM_0289.JPG

SAM_0287.JPG

SAM_0284.jpg


Edytowane przez oprych

Opublikowano

Znasz moze nazwe i kod tego koloru?

Fajna sztuka:)

Opublikowano
  • Autor

1R/Z7L

taki pisze w wyposazeniu a w ksiażke pisze LŻ7L

Opublikowano

na żywo kolorek mega fajny :thumbup1:

autko zacne, chodź pracy przy nim troszku jest -> powodzenia w modach

super na tych avusach i zawiasie sie prezentuje :cool1:

Opublikowano

Fajna i nietypowa...

Opublikowano
1R/Z7L

taki pisze w wyposazeniu a w ksiażke pisze LŻ7L

Wie ktos moze jaka jest nazwa tego koloru?

Opublikowano
1R/Z7L

taki pisze w wyposazeniu a w ksiażke pisze LŻ7L

Wie ktos moze jaka nazwa jest tego koloru?

Lava Grey ?

Opublikowano

Dobre zmiany z felgami i zawieszeniem.

Czarne szyby to kiepska zmiana.

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Dobre zmiany z felgami i zawieszeniem.

Czarne szyby to kiepska zmaiana.

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Szyby to twoim zdaniem kiepska zmiana a moim zdaniem dodała troszeczkę charakteru.

A poza tym nie używam rolety

Opublikowano

Każdy ma swoje zdanie na temat szyb jak i innych rzeczy. Ja osobiście tez wolę mieć ciemne, po pierwsze ze względu na dziecko żeby mu tam za bardzo nie świeciło i po drugie ze względu na ciekawskich. Często jeżdżę z odsuniętą roletą bagażnika i nie chcę żeby każdy widział co przewożę :wink:

Ciemne szyby na + :good:

Opublikowano

Oblookana na żywo! Kolorek super! :wink4: Powodzenia w modzeniu... :naughty:

Opublikowano

Fajna Furka! mam identyczny kolor i na żywo ladnie sie prezentuje.. zawias idalnie pasuje

Opublikowano
  • Autor
na żywo kolorek mega fajny :thumbup1:

autko zacne, chodź pracy przy nim troszku jest -> powodzenia w modach

super na tych avusach i zawiasie sie prezentuje :cool1:

Oblookana na żywo! Kolorek super! :wink4: Powodzenia w modzeniu... :naughty:
Dobra baza do modów :naughty:

Wy panowie tak ochoczo się tu wpisujcie a chyba nie wiecie co was czeka :cool:

Juz wam proponuje przeszukac szuflady szafki i garaże oraz foldery i inne takie w poszukiwaniu zdjęć, opisów i materiałów z modzenia

Opublikowano

To bierz z 15K PLN i wpadaj po nowym roku po graty z mojego parcha :decayed:

Opublikowano

nkmb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

moje w troche wiekszej fotce

Opublikowano
  • Autor

Jak to twoje - moje

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

A nie jednak twoje moje to nie taka koza :P:

Opublikowano

koza jest ale na naszych drogach to kicha troche;/

Opublikowano
  • Autor
koza jest ale na naszych drogach to kicha troche;/

Wydaje ci się

Obnizaj a naprawdę będziesz zadowolony

Opublikowano

hmm?? a Jaka zawieszkę polecasz? same sprężyny czy amory tez??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.