Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śruba regulacyjna gwintu pod sprężyne tył...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, może ktoś z Was ma sposób na rozwiązanie sprawy. Otoż tuleja, na której jest osadzona sprężyna w zawieszeniu gwintowanym tylnym jest wg. mnie zbyt krótka. Po maksymalnym podniesieniu jej, w taki sposób, że nakrętka wychodzi ponad krawędź tulei auto jest jeszcze zbyt nisko. Uważam, że dla swobodnej regulacji powinna być dłuższa o jakieś 2-3cm.

DSC_0270.jpg

Opublikowano

a jak by dotoczyć dłuższe?i problem z głowy,ale ja wiem czy poprawiać fabrykę

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem do końca jak amortyzatory beda sie zachowywaly przy wyzszej sprezynie. Mozna dorobic, tylko nie wiem do kogo z tym is ....

Opublikowano

do tokarza jakiegoś podskocz i pokaż te co masz i powiedz że chcesz dłuższe i tyle,a na pewno będzie widział co zrobić,jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział

Opublikowano
  • Autor

Dla potomnych:decayed:

Kolega ultrafireu2 podsunął mi link z gumowymi podkładkami :GUMY PODWYZSZAJACE POD SPREZYNY JAKOŚĆ GWARANCJA (3477387834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gdyby nie koszt założenia tych podkładek, to sama cena za nie skromna. Efekt idealny, teraz można powiedzieć o prawidłowym zakresie regulacji.....

Pozdrawiam

Opublikowano
Panowie, może ktoś z Was ma sposób na rozwiązanie sprawy. Otoż tuleja, na której jest osadzona sprężyna w zawieszeniu gwintowanym tylnym jest wg. mnie zbyt krótka. Po maksymalnym podniesieniu jej, w taki sposób, że nakrętka wychodzi ponad krawędź tulei auto jest jeszcze zbyt nisko. Uważam, że dla swobodnej regulacji powinna być dłuższa o jakieś 2-3cm.

http://s13.postimg.org/mjmdau0kz/DSC_0270.jpg

Pokaz jak lezy samochód na tych spręzynach.Ja mam z tyłu zmodyfikowana regulacje z golfa4 KW(w/g mnie jest to najdłuższa regulacja do samochodów ze sprezyną osobno)z tyłu tez siedza springi od gwintu z passata b5(znacznie krótsze od spręzyn Audi) i jest nisko.Poszukaj sobie takiej regulacji ,jak lubisz wyzej to bedziesz zadowolony ;)

Opublikowano

to juz lepiej kupic ori podkladki pod sprezyny 8E0 512 145 maja chyba 13 mm grubosci niz te z alledrogo, które niewiadomo jak beda wygladaly po kilku zimach

Opublikowano

miałem pisać to co r2d2 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.