Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od miesiąca jestem szczesliwym posiadaczem A4 :)wczesniej przez 6 lat jeździłem 80 b4 która nigdy mnie nie zawiodła :)

m8j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A więc teraz opiszę swój nowy nabytek.

A4 97r 1.9 TDI AFN 110kM ale już myślę nad zwiększeniem mocy :)

2x elektryczne szyby

elektryczne lusterka

2x poduszki

klimatronic

kierownica od S-line

podłokietnik i tu pytanie czy wszytskie a4 miały podłokietnik czy to dodatkowy bajer ?:>

Przy aucie raczej nic nie będe robił ewentualnie jakieś drobne poprawki typu gril na czarno wywalić znaczki z tyłu i może jakieś inne felgi.Auto zmieniłem ponieważ urodził mi się syn i trzeba było myśleć o kombiku :D

Proszę o komentarze

9vu9.jpg

Uploaded with ImageShack.usc4u8.jpg

Uploaded with ImageShack.us1ofp.jpg

Uploaded with ImageShack.usdgl3.jpg

Uploaded with ImageShack.uscb45.jpg

Uploaded with ImageShack.us22p5.jpg

Uploaded with ImageShack.usxkrx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

moze zdjecia nowego nabytku dasz ? :D

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

o i sa :) kolorek fajny dobra baza do modow i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Pomalutku ;) już są

Opublikowano
Witam

Od miesiąca jestem szczesliwym posiadaczem A4 :)

no wlozysz pakiet startowy i jakos to bedzie :naughty:

Opublikowano
:thumbup1: i do przodu
Opublikowano

Kolejny który zmienił 80 na A4. Siemanko :) Pamiętam z forum A80 że jeszcze ktoś miał białe B4 z twojego miasta :)

Opublikowano

przypomina mi mojego vulkanschwartza:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze Bastek miał taką samą jak ja ale też już sprzedaje :)

Opublikowano

Powodzenia w modach i oczywiście bezawaryjności.:thumbup1:

Opublikowano

co to za wersja 80 competition? Tez mialem 80 i na takich samych alu i springach jak Ty, b4 mega dobre i bezawaryjne, teraz czekac jak zaczniesz b5 robic:decayed:

Opublikowano

siema metal :decayed:

sławek to zwykłe b4 ze zderzakiem z coupe, zaś z tyłu zderzak compi/s2

Opublikowano
siema metal :decayed:

sławek to zwykłe b4 ze zderzakiem z coupe, zaś z tyłu zderzak compi/s2

wiesz dawno juz o 80 zapomnialem, jedynie wspomnienia, cos tam sie 80 robilo kiedys :wink:a Ty nie wal huya tylko dawaj temat tego juesa bialego

Opublikowano
a Ty nie wal huya tylko dawaj temat tego juesa bialego

+1

Opublikowano
  • Autor

Siema Krycha :-D

Tak to była zwykła 80 trochę zmieniona :-P zderzak tył z compi od Krychy przywiózł mi go nawet do Krosna :-D a przód coupe niestety od compi nie zdążyłem założyć...

Opublikowano

zeby ci tak samo dlugo sluzyl jak poprzednik :wink:

Opublikowano

Siema Tomek :wink:

Ładnie się prezentuje to Twoje Audi :naughty:

Dużo nie brakowało a to moje audi byłoby przedstawiane w tym wątku :grin: ale zostało ze mną i teraz mamy 2 audiczki w rodzinie :decayed::kox:

Pozdrawiam i do przodu :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.