Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt


kopniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznota kolorek MEGA !!! Gratulacje !!!! popieram kolege Carrera 369 do tego czerwonego czarne detale by idealnie pasowały w dziale inne audi podobna czerwień miał kolega chyba XTR tylko a A6 C6 miał czarny gril, czarne lusterka i czarne fele wyglądało kozacko ale i bez tego jest Piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor :decayed: co do braku mmi to też znam typa co brał z różnymi pierdołami [no może nie aż tak doposażona jak u Ciebie] i nie wybrał mmi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru extra.

Co do asystenta wsiadania i wysiadania troche Cie poniosło.

Nie ma czegos takiego.

Masz pamięć foteli.

Możesz ustawienie fotela dopasować do danego kluczyka(jeden Ty drugi zona) i tyle.

Funkcja wtedy jest przydatna.Tylko ze lepiej uzywac jednego kluczyka i naciskac przycisk 1 lub 2 w pamieci fotela w zaleznosci kto siada za kierownicą.

Jesli nawet uda Ci sie taka funkcje uruchomic z Vaga(mozliwe ze da sie to zrobic) to jest ona kompletnie bez sensu.Na co Ci odsuwanie fotela jak wysiadasz z auta?No chyba ze ma sie wielki brzuch i to ma w czymś pomóc.I co pozniej wsiadasz do auta i musisz sie bardziej pochylic zeby kluczyk włożyć?(choc u Ciebie i tak blizej do przycisku start/stop).bo dopiero jak odpalisz to fotel wroci?

Mam pamiec foteli,uzywam tego i funkcja opisana przez Ciebie to byłby bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, może z tym "bezsensem" pojechałeś, ale ta funkcja działa właśnie tak jak opisałeś.

Do opisu koloru tez można się przyczepić: to nie jest vulcano rot:decayed: Co nie znaczy ze kolor jaj nie urywa:slina:

Ładniejsza była tylko moja stara sprintblau :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru extra.

Co do asystenta wsiadania i wysiadania troche Cie poniosło.

Nie ma czegos takiego.

Masz pamięć foteli.

Możesz ustawienie fotela dopasować do danego kluczyka(jeden Ty drugi zona) i tyle.

Funkcja wtedy jest przydatna.Tylko ze lepiej uzywac jednego kluczyka i naciskac przycisk 1 lub 2 w pamieci fotela w zaleznosci kto siada za kierownicą.

Jesli nawet uda Ci sie taka funkcje uruchomic z Vaga(mozliwe ze da sie to zrobic) to jest ona kompletnie bez sensu.Na co Ci odsuwanie fotela jak wysiadasz z auta?No chyba ze ma sie wielki brzuch i to ma w czymś pomóc.I co pozniej wsiadasz do auta i musisz sie bardziej pochylic zeby kluczyk włożyć?(choc u Ciebie i tak blizej do przycisku start/stop).bo dopiero jak odpalisz to fotel wroci?

Mam pamiec foteli,uzywam tego i funkcja opisana przez Ciebie to byłby bezsens.

Mój błąd w nazwie koloru, kolor to Misano Red -:) tak jest z książki.

Co do tego asystenta zgodzę się że może być to uciążliwe jak fotel będzie jeździł w te i nazat, ale tak jest kilka razy już to jakoś samo z siebie zadziałało więc jest. W Mercach S i Lexach do tego kiera jeszcze się ustawia. Też zrobiłem wielkie oczy jak mi sam fotel zaczął jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakieś spięcie w elektronice :P:kox: Coraz bardziej podoba mi się ten kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega furka, oby służyła bezawaryjnie:wink: Mi też coraz bardziej podoba się krwisty czerwony:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest....spalanie też, ale co tam. tak wyjechało zgrane z fabryki i tak już zostało.:facepalm:

Bardzo duża jeżdżę w trasy i na tych kołach jest klasa prowadzenie i pokonywanie zakrętów z dużą prędkością na ustawieniu sport przeszło moje oczekiwania. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka :kox: tylko rozmiar kół vs moc tu za bogato to nie jest :whistling:

masz rację trzeba koniecznie wrzucić 16" i 205 szerokośc.... :facepalm: może nawet 15 byłyby lepsze-stalowe bo po co amelinowe jak to tylko 143 Km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem u tunera, by był, tylko nie przy skrzyni Multi :kwasny::kwasny:

Oczywiście można ale naprawa skrzyni to dość duży koszt a ona tak do 400nm jest max.

Zapytaj Hammera:wink:

Koszta naprawy nie większe jak manuala.

Ja miałem w B8 211KM w Multi i lepiej się zbierała jak teraz s-tronic:facepalm: W B7 przy okazji wywalania DPF-a tez kreski delikatnie wyprostowali u ECU PROJECT. Na marginesie dodam ze Multi było jedyna rzeczą jaka mi się w B7 nie zepsuła.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...