Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

jestem nowy na waszym forum wiec wypadaloby zaprezentowac swoje wozidlo.

Po prawie roku poszukiwan odpowiedniego Audi a4 b7 avant wreszcie udalo sie znalezc ciekawy egzemplarz w nienagannym stanie. Samochod kupiony od pierwszej wlascicielki w kraju. Bardzo zadbany. Wszystko w orginale.

Z wyposażenia brakuje mi tylko szyberdachu, czarnej półskórki i elektrycznych szyb z tyłu.

Samochod w moim posiadaniu dopiero od dwóch miesiecy wiec nadal mysle co by tu poprawic i co zmienic.

w najblizszej przyszlosci napewno tylnie szyby pojda w czern. Wieksze hamulce juz w trakcie zalatwiania, montaz w wolnym czasie. Z wazniejszych rzeczy jeszcze zawias Eibach -30mm bedzie montowany bo tak juz nauczony jestem ze im twardziej tym lepiej ;] Felgi tez do regeneracji pojda na zime tylko jeszcze zastanawiam sie czy kolor ori zostawic czy cos ciemniejszego wymodzic.

fotki narazie takie raczej slabe ale w wolnym czasie troche go podczyszcze i foty gdzies w plenerze strzele ;]

20130709_210957.jpg

20130709_211004.jpg

Opublikowano

To są 18" czy 19" felgi ?

Nie myślałeś o gwincie ?

Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami.

Felgi zostaw srebrne - będą pasować do relingów i lusterek.

Opublikowano
  • Autor

To są 19" ori audi.

O gwincie nie myslalem bo nie potrzebuje jakichs ekstremalnych obnizen. Wedlug mnie 30mm w dol zdecydowanie wystarczy przy tak duzym kole. Szyby beda ciemne tak czy inaczej bo nie lubie jak mi ktos zaglada co tam z tylu wożę.

Z początku myślalem zeby caly chrom wywalic i zrobic wersje czarna w calosci ale im dluzej patrze na te sreberka tym bardziej mi sie podobaja.

Opublikowano

Brak chromów na pewno też by dobrze wyglądał, ale tak jak jest teraz też jest ładnie.

Jakie większe hamulce będziesz montował ?

Opublikowano

Jakieś fotki ze środka wrzuć :wink:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor
Brak chromów na pewno też by dobrze wyglądał, ale tak jak jest teraz też jest ładnie.

Jakie większe hamulce będziesz montował ?

Bedzie montowany zestaw od s4 b7 ;] seryjny zestaw nie daje rady przy wyhamowaniu samochodu z wiekszych predkosci. Juz pare razy bym komus wmontowal sie w bagaznik ;]

fotki moze jeszcze dzisiaj podrzuce ;]

Opublikowano

Nie no pakiet chrom zostaw Fajnie się komponuje z ciemnym Lakierem

Opublikowano
  • Autor

Świeze fotki ;]

20130818_190022.jpg

20130818_190034.jpg

20130818_190053.jpg

20130818_190103.jpg

20130818_190114.jpg

20130818_190129.jpg

20130818_190144.jpg

20130818_190205.jpg

Opublikowano

S-line zewnętrzny to tylko przód jak widać i listwy na tylnych drzwiach. Czyli już ktos przed Tobą zaczął modzić :decayed: Chyba że taka konfiguracja z salonu, ale w to wątpię :wink:

Obudowy lusterek zmieniłbym na matowe. I dokończył zewnętrzny s-line :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nad obudowami lusterek będę myślał. Zimą do malowania pójdzie przedni zderzak wiec przy okazji pewnie będzie robiona lotka na klapę tylną i listwy na drzwi. To chyba będzie tyle zewnętrznego pakietu s-line. Chyba ze coś pominąłem to od razu mi tu pisać ;]

Opublikowano

Jeszcze dokładka zderzaka tylnego.

Jak zrobisz wszystko będzie ładnie.

Jaki masz kod lakieru ?

Opublikowano

co to za silnik masz?

BRD?

Opublikowano
  • Autor

Jaki masz kod lakieru ?

Kod lakieru to LZ9Y

A pod maska BRD ;]

Opublikowano

To tak jak u mnie BRD i Quattro :)

Opublikowano

''wszystko w orginale''... :grin::facepalm: a nie kupiłeś czasem tego audi w okolicach Bochni w małopolsce.. ? tak się składa że kojarzę ten samochód.... ale jak zwykle na forum same perełki nigdy nie malowane:facepalm:

S-line zewnętrzny to tylko przód jak widać i listwy na tylnych drzwiach. Czyli już ktos przed Tobą zaczął modzić :decayed: Chyba że taka konfiguracja z salonu, ale w to wątpię :wink: ''

już widzę że niektórzy co nieco zauważyli.. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie z okolic Bochni samochod :) Malowane prawe nadkole i zderzak ;]

Fakt ze z tym "wszystko w orginale" troche przesadzilem najwidoczniej :)

Za pomylke przepraszam i obiecuje poprawe :)

Opublikowano
Dokladnie z okolic Bochni samochod :) Malowane prawe nadkole i zderzak ;]

Fakt ze z tym "wszystko w orginale" troche przesadzilem najwidoczniej :)

Za pomylke przepraszam i obiecuje poprawe :)

Bez przesady.. :decayed: nikt tu przeprosin nie wymaga.. tylko po prostu myślałem że jesteś nieświadomy tego że samochód miał naprawy blacharskie.. klapa też ruszana.. oglądałem go kiedyś z bliska..

Ogólnie fajny wypasik i na żywo bardzo fajnie się prezentuje furka.. :naughty:

Opublikowano

Furka ładna :) no i Q zazdroszczę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyznam ze bardzo zadowolony jestem z napedu Q ;] Fajnie bączki mozna pokrecic;]

---------- Post dopisany 01-09-2013 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 06:34 ----------

Panowie czy w miejscu ktore pokazuja zdjecia nie powinien byc filtr DPF??

IMG_01092013_153931.jpg

IMG_01092013_153957.jpg

IMG_01092013_153950.jpg

Opublikowano

To jest tylkooryginalne łączenie, DPF masz tam gdzie katalizator, niedaleko turbo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.