Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc w wyborze gwintu, Jest ktoś z woj.pomorskiego ?


miferA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę was o poradę ..

Mam do wyboru

- nowy gwint TA-technix 999zł

- 10 miesięczny supersport (jeszcze na gwarancji) - 950 zł

- używany weitec, nie jeżdżone po PL - 600 zł

Zawieszenie Gwint Gwintowane KW WEITEC Passat A4 SuperB Człuchów ? Tablica.pl

- używka fk G36/G28 700zł nie jeżdżone po pl

Jakby byście wybrali? dlaczego?

zależy mi przede wszystkim na tym, żeby było nisko, jednak tak żeby w miare dało się przemierzać nasze drogi nie ocierając co chwile czymś o coś ;D

Bycie ping pongiem jakoś zniosę ;D

Zależy mi na tym, żeby nie rozleciało się to od razu. Nowy TT ma gwarancje na 2 lata, ale będę montował to sam także gwarancja odpada, bo nie uznają mi jej :)

Dobrze by było, żeby to pracowało w miare dobrze, nie pukało, nie waliło i żadnymi innymi dźwiękami uszu nie drażniło.. :)

Mam nadzięję, że ktoś z kolegów się wypowie bo w moim poprzednim poście nikt nie chciał podzielić się opinią :(

e-mail:[email protected]

tel:516438383

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, ta technix to sobie napewno odpusc, bo to najwiekszy mozliwy syf, a reszte musialbys dobrze sprawdzic, jak pracuja tloczyska, czesto po allegro chodza padniete te gwinty, a tym ze nie jezdzilo w pl to sie mocno nie kieruj. podsumowujac, jesli bylyby wszystkie w jednakowym stanie to weitec, jesli nie to kazde obadaj ale odpusc ta technixa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten supersport wydaje się najpewniejszy. Ma 10 miechów, jeszcze na gwarancji. Mogę Ci podesłać jego foto na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Weitec nie podejdzie Ci na tył bo w A4 B5 masz amory razem ze springami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym weitecu już mi ktoś mówił ;D

Zastanawiam się teraz nad

supersportem

Zawieszenie Gwintowane GWINT Audi A4 B5 Supersport Chrzanów ? Tablica.pl

P7230145.jpg | mifera4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

a Fk

audi a4 b5 amortyzatory gwint gwintowane Fk (3455132968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kolega kamien85 tez ma jakis gwint FK ale jeszcze czekam na info :)

Wyrażajcie swoje opinie na temat tych firm. Pomórzcie w wyborze bo już mam mętlik w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugie auto z TA technix i nie jest żle. O tym, że jest to syf mówią osoby, które podejrzewam nigdy nie jeżdziły na czymś takim.

Jeśli zadbasz odpowiednio o niego, czyli wysmarujesz go na zimę, będziesz czyścił gwint itp, to żadnych zastrzeżen. Oczywiście jakość jest inna niż w bardziej markowych gwintach, ale cena o czymś swiadczy. Przy pierwszym gwincie miałem jedynie problem z nakrętkami na przedzie, dlatego, że ich nie zabezpieczyłem smarem. Na drugim jeżdziłem ponad dwa lata, aż do sprzedazy auta - bez zadnych zastrzezen, teraz mam też TA i specjalnie nie narzekam, tylko tylna tuleja regulacyjna ma zbyt mały zakres regulacji, szczególnie, jeśli chcesz podnieść auto, ale to sprawa do rozwiązania. To raczej wina konstrukcji wahacza w audi a nie problem gwintu.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...