Skocz do zawartości
IGNOROWANY

długo kreci


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem ze cos mi auto zbyt długo kreci zanim odpali. jakies 3 s kiedyś było dużo szybciej. Vag nic nie pokazuje. co jeszcze mogę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie też zauważyłem ostatnio tą dolegliwość.... u mnie vag pokazuje błąd czujnika położenia wału korbowego G28.Mam pytanie czy uszkodzony ten czujnik może być też przyczyną tego, że auto odpala bez ssania tzn. po odpaleniu odrazu obroty stabilizują się w granicach 800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byś musiał sprawdzić czy ci się paliwo nie cofa, ja to sprawdziłem poprzez odpięcie od listwy przewodu przelewowego podłożyłem miseczkę druga osoba zakręciła rozrusznikiem i jeżeli PB odrazu poleci to znaczy że jest dobrze jeżeli musisz chwilkę zaczekać to znaczy że się cofa i zawór w pompie padł powinno ustąpić po zalaniu większej ilości PB, zobacz też świece w jakim są stanie i może daj filmik jak to jest będzie więcej widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie też zauważyłem ostatnio tą dolegliwość.... u mnie vag pokazuje błąd czujnika położenia wału korbowego G28.Mam pytanie czy uszkodzony ten czujnik może być też przyczyną tego, że auto odpala bez ssania tzn. po odpaleniu odrazu obroty stabilizują się w granicach 800?

Miałem podobny przypadek ale nie był to czujnik położenia wału: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b5-adr-ciezko-ruszyc-miejsca-210090/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...