Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja LPG do 1.8T


adasijo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4. Pojeździłem trochę na benzynie i stwierdziłem, że czas na instalację gazową. Przeglądałem forum ale nie znalazłem nic na temat instalacji LPG do silników APU. Czytając inne tematy mam kilka pytań:

- jaki zestaw instalacji polecacie?

- gdzie umieścić korek wlewu i przełącznik instalacji?

- jakie są koszty takiej instalacji?

- znacie dobry warsztat w okolicach Rudy Śląskiej, godny polecenia?

Chciałbym żeby instalacja była fachowo zrobiona, bo samochodem planuję jeszcze długo pojeździć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik stag 4 plus

reduktor AC R01

wtryski Hana zielona albo polska barracuda

w sedanie wlew gazu mieści się pełny pod klapką - myślę, że w kombi będzie tak samo

przełącznik gazu zależy czy chcesz na widoku czy lekko ukryty. pierwsza opcja na zaślepce pod kratkami nawiewu (zielone kontrolki trochę gryzą się z czerwonym podświetleniem) a druga którą polecam to we wnęce z półeczką po lewej stronie (koło cięgna otwierającego maskę) jest takie fajne miejsce kwadracik gdzie ładnie siada przycisk sterowania. wystarczy lekko odchylić głowę w lewo i widać kontrolki.

zestaw który Ci podałem to jest taka średnia półka - zamontowany zgodnie ze sztuką będzie sprawował się prawidłowo.

lepsza opcja landi renzo, reduktor prinsa, medy albo keihiny itd to juz cena idzie znacznie ponad 3 tys)

ogólnie szukaj dobrego zakładu ktory Ci to poprawnie zamontuje i wystroi. podstawowa zasada - nie oszczędza się na montażu a na eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polece brc sequent24. 80 tys juz tym zrobilem i bez problemu, tylko leje i przeglad gazu robie co 10 tys i jest dobrze. Koszt kolo 2700

Wysłane z mojego LG-E610

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Mam adr ale w 1.8 t tez powinien dac rade.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 4 qbox

ac-r01 czerwony

hany zielone i przy 180KM hula jak zwariowany - 2500zl koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam KME DIEGO jaki parownik nie wiem a wtryski mam czerwone tez nie znam firmy...przycisk tak jak bylo pisane po lewej stronie gdzie otwiera sie klape bo raz ze gryza sie kontrolki z podswietlaniem tablicy to na dodatek kontrolka od pracy gaz/benzyna jest kuLewsko niebieska i wali po oczach...itak kiedy jade noca to mi ta dioda 1mm niebieska oswietla nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw

stag lub lpg tech

do tego wtryski hana zielone lub niebieskie

reduktor ac r01 czarny lub czerwony jesli myslisz o chipie

do tego butla w koło

dobry montaż i koniecznie strojenie bez tego nie pojedzie dobrze nawet na super hiper zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...