Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja koleżanka:) AVF QUATTRO


krecikj5

Rekomendowane odpowiedzi

Opis... hmmm.... W zasadzie to seria... Z zewnątrz to w sumie felga 18' , szybki ciemne i tyle. środek jasna skóra a z bajerów to lusterko fotochrom, CLH, grzane d*py, schowki pod fotelami, tempomat, pełny fis niestety narazie czerwony... W najbliższych planach reling chrom i fis kolor a później się zobaczy bo póki co za tydzień mi się córka rodzi więc z czasem może być kiepsko

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

radio ktoś przedemną zapakował do 1 dina stąd takie spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że wymienisz relingi na chrom:wink: tą konsole 2 din mógł byś wrzucić oryginał, nie jest to aż taki duży koszt a będzie wyglądać na prawdę dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile zetrwam z bólami bo w planach jest rns-e a oprócz kosza bedzie potrzebny klimatronic 2 din

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

a z niedalekich planów to chcę podjechać na hamownie bo jest dość mocny program i jestem ciekaw ile pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis... hmmm.... W zasadzie to seria... Z zewnątrz to w sumie felga 18' , szybki ciemne i tyle. środek jasna skóra a z bajerów to lusterko fotochrom, CLH, grzane d*py, schowki pod fotelami, tempomat, pełny fis niestety narazie czerwony... W najbliższych planach reling chrom i fis kolor a później się zobaczy bo póki co za tydzień mi się córka rodzi więc z czasem może być kiepsko

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

radio ktoś przedemną zapakował do 1 dina stąd takie spasowanie

:hi: Furka fajna - ale jak chcesz zobaczyć "serię" to spójrz co u mnie było/jest :decayed:

W porównaniu z tym jest całkiem sporo ponad serię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak całkiem golas to to nie jest:wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

a i podświetlenie tablicy też mam led:naughty: i pdc tył ale niestety dwa czujniki padły i jestem w trakce szukania bo w aso sztuka 370zeta:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

a to moja wcześniejsza koleżanka:wink: 2.0 tdi ale w ośce:wink: noi słynna dwulitrówka troche mi dała popalić więc zapadła decyzja że musi to być coś w 1.9 i quattro:grin:

100_0943.jpg

100_0948.jpg

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 23:42 ----------

relingi chrom już leżą w garażu:wink: teraz tylko założyć ale jak sobie pomyslę o rozebraniu tego to:kwasny: aż sie mi nie chce:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi zamontowane a oto efekt:wink:

100_0989.jpg

100_0990.jpg

100_0991.jpg

Gdyby ktoś potrzebował czarne relingi tanio oddam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik :thumbup1: ...zazdroszcze Q, ja się musze ośką męczyć :decayed:

Zmiana relingów zdecydowanie na plus :wink: Proponowałbym Ci jeszcze dokładki pomalować w kolor i lekko obniżyć auto, chociażby samymi spręzynami :wink:

Do zobaczyska na Gliwicach albo w Żorach :wink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

I popraw troszke pierwszy post, gdzie masz zdjecia, dodaj tam troche opisu auta i planowanych zmian, tym którzy tu wejdą będzie sie lepiej oglądało stronke, bo same zdjęcia niewiele mowią o aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik :thumbup1: ...zazdroszcze Q, ja się musze ośką męczyć :decayed:

Zmiana relingów zdecydowanie na plus :wink: Proponowałbym Ci jeszcze dokładki pomalować w kolor i lekko obniżyć auto, chociażby samymi spręzynami :wink:

Do zobaczyska na Gliwicach albo w Żorach :wink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

I popraw troszke pierwszy post, gdzie masz zdjecia, dodaj tam troche opisu auta i planowanych zmian, tym którzy tu wejdą będzie sie lepiej oglądało stronke, bo same zdjęcia niewiele mowią o aucie :wink:

Dokładki pójdą w kolor tylko na razie brak czasu by auto staneło na kilka dni a zawias przydałby się inny bo ten troche mięki przy szybkich łukach:kwasny: a najbliższe mody to bns bo na rns narazie brak kupidła:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...