Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Kontrolka plynu w spryskiwaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest mozliwie , zeby moja furka nie miala kontrolki poziomu plynu w spryskiwaczu.Mam ja od niedawna, wczesniej byl Passat i troche to dziwne zeby czegos takiego nie bylo w aucie wyzszej klasy.Jesli tak to gdzie to moge sprawdzic :no:.

Opublikowano

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki .Musze przyznac , ze jestem w lekkim szoku.Taka fura i oszczedzaja na takiej pier**le , ale jeszcze raz dziekuje .Lubie jak wszystko dziala , a juz moje malenstwo mnie zaniepokoilo. :good:

Opublikowano

nie audi, tylko ten co kupował poskąpił....

auta grupy vag chyba są najbardziej konfigurowalne na rynku.

Opublikowano

nie audi, tylko ten co kupował poskąpił....

auta grupy vag chyba są najbardziej konfigurowalne na rynku.

co z tego ze sa najbardziej konfigurowalne skoro za kazdy pakiet trzeba doplacac :wallbash:

np pakiet"schowek"-to jakies nieporozumienie zeby nie bylo standardowo tego w kazdym a4.Czy to jakis luksus ze kaza sobie za to placic?Rozumiem pakiet"oswietlenie"-nie jest to do niczego potrzebne a jedynie ladnie wyglada.Schowkow w aucie mam malo bo kupujacego nie bylo stac na wykupienie tego luksusowego pakietu wiec wszystko mi sie wala po aucie a zeby bylo smieszniiej to pod fotelami mam dwie wielkie dziury zamiast szuflad z plastiku :kox::polew:

Opublikowano

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Ale to troche dziwne :mysli:.. Bo ja naprzykład nie mam pełnego fisa, a mimo to wskazuje mi poziom oleju, wody, rezerwy benzyny, klocków, płynu hamulcowego, a poziomu płynu do spryskiwaczy nie :confused4:.. Może coś jest nie tak z czujnikem od spryskiwaczy?.. Fakt, faktem, widze że u mnie był zmieniany zbiorniczek. Może nie od tego modelu? :mysli:.. Bo na etce, wychodz z mojego rocznika ze powinien być :kox:..

Opublikowano

Moze masz Kolego zdrutowany lub wyłączony czujnik. Podobno sygnał braku płynu do spryskiwaczy można wyłączyć VAG- iem.

Opublikowano

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Ale to troche dziwne :mysli:.. Bo ja naprzykład nie mam pełnego fisa, a mimo to wskazuje mi poziom oleju, wody, rezerwy benzyny, klocków, płynu hamulcowego, a poziomu płynu do spryskiwaczy nie :confused4:.. Może coś jest nie tak z czujnikem od spryskiwaczy?.. Fakt, faktem, widze że u mnie był zmieniany zbiorniczek. Może nie od tego modelu? :mysli:.. Bo na etce, wychodz z mojego rocznika ze powinien być :kox:..

ale przeciez watek jest nt b6, samochody im dalej od premiery tym sa lepiej wyposazone, wymusza to konkurencja innych producentow.

Moze masz Kolego zdrutowany lub wyłączony czujnik. Podobno sygnał braku płynu do spryskiwaczy można wyłączyć VAG- iem.

nie, jezeli nie ma pelnego FIS-a nie ma sensu doszukiwac sie spiskow. zgadzam sie ze VAG sępi na wyposazeniu, dla mnie jest niewyobrazalne zeby w aucie tej klasy mogly wystepowac w podstawowym wyposazeniu korbki w tylych drzwiach, :kwasny:

mozna niewielkimi kosztami FIS uzupelnic do pelnej funkcjonalnosci - poszukaj i poczytaj na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.