Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z obrotami na zimnym silniku


KrystianBarud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest problem z obrotami silnika mocno przebiera na zimnym silniku ktoś mądry powiedział żeby nafty do baku, ktoś jeszcze że obroty. Nie ma tutaj machera który by się znał na tym silniku, pomóżcie proszę co to może być bo brakuje mi już sił. A jeszcze jedno czy obroty mogę ustawić Vag-iem bo ktoś mądry mi powiedział że nie przy tym silniku... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak długo, 10 sekund, minutę, 15 min,.

u mnie kilka sekund zaraz po odpaleniu aż zejdzie z obrotów na wolne, odkąd go mam tak ma, tj 6 lat,.nie szukałem dziury w związku z tym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba większość tak ma, mam to samo i zazwyczaj jak jest zimno. Odpale zafaluje minimalnie przez max 5 sekund i okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to falowanie dłużej trwa....panowie znaleziona prawdopodobnie przyczyna luźny pasek rozrządu latał sobie jak pas transmisyjny... masakra jakaś....

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

dziękuję panowie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje również faluje ale ma to jakiś związek z przekaźnikiem świec żarowych.Odpali jest na wyższych obrotach i jest ok, do momentu aż zmniejsza obroty,wtedy delikatnie faluje i w momencie jak pstryknie przekaźnik świec falowanie ustaje.Latem praktycznie nie faluje bo i świece nie załączają się na długo,tak już mam od zakupu autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ma sie to tak temp 0 i nizej zeszly rok -22* zapalam oboty cyk na 1100 tak sie trzymia po jakims czasie spadaja do normy i nic nie faluje pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...