Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)


Garet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Sytuacja parkingowa, ja wyjeżdżałem z parkingu a sąsiadka cofała z miejsca prostopadłego, szkoda, że w mój bok. Tylne drzwi dodatkowo wgięte :facepalm:

A mógł chłop jezdzić hehe i ori lakier pójdzie w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro patrzec na debilizm niektorych kierowcow. jak zalatwiles cala sprawe bedziesz robil z ubezpieczenia sasiadki?? teraz mozesz ladny grosz wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie obyło się bez niebieskich bo pani wyszła z samochodu i stwierdziła, że przecież "nic się tutaj panu nie stało, pan mnie puści ja muszę do kościoła jechać".

No to pojechała Pani powiedziałem a ona że to moja wina no to memory fajf i pan niebieski stwierdził bez żadnych zastanowień, że Pani wina.

Także czekam już na przelew z OC sprawcy, parę złotych polskich zostanie na bajerky do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prawidlowo takie rury trzeba tepic :grin: ile jej niebieski przyjebal bo ja to bym jej 400zl przywalil bez niczego i 6 pkt. no jak dobrze wytargujesz to dobra kase dostaniesz. zawsze jest odwolanie haha. 4 elementy do roboty to gruba kasa. ale polerka tu raczej nic nie zalatwi.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 elementy - nadkole przód i dwoje drzwi... Pani dostała tylko 100zł i 0pkt :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 pktow i mały mandat bo to parking a nie droga publiczna

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Auto fajne, i okleina b ładnie wyszła na plus, a moja dvka wyleci do ciebie w czwartek dziś sie nie wyrobilem niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kladzie hydrografike i mam plan oddac ramke grilla na próbę jak to wyjdzie :-)

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 11:59 ----------

Panowie, zakupiłem dziś cb radio i chce je podpiąć pod kable zasilające zapalniczkę. Może mi ktoś powiedzieć jak się tam dostać? Zapalniczka jest "zamykana" że tak powiem, chyba wiadomo jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kladzie hydrografike i mam plan oddac ramke grilla na próbę jak to wyjdzie :-)

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 11:59 ----------

Panowie, zakupiłem dziś cb radio i chce je podpiąć pod kable zasilające zapalniczkę. Może mi ktoś powiedzieć jak się tam dostać? Zapalniczka jest "zamykana" że tak powiem, chyba wiadomo jaka.

sciagnij oslone biegow i bedziesz mial trzy kable do zapalniczki mase +12 i podswietlenie. powiedz ile by kosztowalo zrobienie komplet dekorow w srebrny karbon albo alu szczotkowane. odezwij sie na pw jak bys cos wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnosiśz od strony lewarka zmiany biegów i powinno odstać i od strony climatronica samo wyjdzie do góry jak wypniesz tak jak pisałem wcześniej. Pzdr. Właśnie daj znać co z grillem też myslę jak zrobić go na czarno bo likwiduję wszystkie chromki u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobne zdarzenie z takim przerysowaniem boku bez wgnieceń że praktycznie polerką zeszło w mojej starej a6c5 i bez szemrania przelali z OC sprawcy kwotę lekko ponad 1500 złych także kilka groszy Ci powinno wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy pytali o hydrografikę podaje maila gościa który się tym zajmuje, jemu zadawajcie wszystkie pytania.

[email protected]

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 19:27 ----------

Autko na sprzedaż, jest ogłoszenie w dziale "Sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...