Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarnuch Fabiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na forum:)
Chciałem sie pochwalić swoim nowym nabytkiem:)
Audi a4 rok 2005 2,0 TDI 140KM
-silnik BLB
-skrzynia manualna 6 biegowa
-czarny metalik
-chromowane relingi,
-chromowane listwy okien,
-8 poduszek powietrznych
-kolorowy FIS
-pełna elektryka szyb,
-podgrzewane lusterka
-tempomat
-multifunkcyjna kierownica skórzana trójramienna
-czujnik deszczu
-czujnik zmierzchu
-BIXenony
-światła przeciwmgielne przód i tył
-Podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu
-Ramka biegów i popielniczka w wersji alu
-listwy wewnętrzne w wersji alu
-ABS ESP
-sportowe zawieszenie Sline
-worek na narty
-domykanie szyb z pilota
-centralny zamek
-klimatronik dwustrefowy
-podgrzewane fotele
-elektrycznie sterowane fotele
-fotele kubełkowe
-zestaw głośnomówiący w podłokietniku
-Bluetooth
-koła aluminiowe 17"
-bez ogranicznika prędkości fabrycznie
-pakiet oświetlenia wewnątrz
-elektryczne i podgrzewane lusterka
-MCDonald w podłokietniku

Auto juz po wymianie pompy olejowej icałego napędu w servisie audi na pompe od 1,9 TDI


a>

L5v2YcN.jpg
ur4CyBi.jpg

TMZO3ba.jpg
kep9rs1.jpg
xQwKa8I.jpg
t6DOsEL.jpg
TFseI4J.jpg

Dawno nie umieszczałem i nie aktualizowałem swojego wątku:)

Wiec przyszła wiosna czas na małe zmiany:

kierownica sline multifunkcja od audi a6 c6

6qBSHV9.jpg

felga aluminiowa 17" et 37 szerokość 7'', felgi prawie nowe z auta DEMO audi A5

oraz listwy progowe od eSy

http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#2

nR4Z0XQ.jpg

http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#4

2Qedxyq.jpg

Opony letnie Pirelli Citurato P7 blue w rozmiarze 225/45/17 nowe

Zamontowane CB radio Alan 48plus

xwUkMSC.jpg

Wymiana oleju na MOTUL 5w 40

filtr oleju MANN

zamontowane spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe

różnica kolosalna w spryskiwaniu jak i w zużyciu płynu

Pozostało na dniach wymienić tarcze hamulcowe przód i nowe klocki

Edytowane przez jarfab0511

Opublikowano

Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia.

PS. Które Dębno? :wink:

Opublikowano

foty

Opublikowano
  • Autor

Foty juz dodałem:) opis uzupełniony:) Dębno zachodniopomorskie.

Mody jakie planuje w najbliższej przyszłości to napewno:

1) ciemne szybki:)

2)tylna dokładka na s-line

3) tylne lampy na led z audi a6

4) skórzana tapicerka s-line

5)

Opublikowano

O Dębno . Całkiem nie daleko

Powodzenia w Modzeniu. I bezawaryjności

Opublikowano

Ładny czarnuch (kolejny), jest co zmieniać, więc powodzenia :decayed:

Opublikowano

znaczki s-line trosze nie na miejscu sa ale tak to ladna sztuczka... szerokosci :naughty::banan:

Opublikowano

Bo to chyba bardziej wersja Sport ze źle naklejonymi znaczkami s-line niż S-line. Jeśli się mylę proszę poprawić, ale z zewnątrz poza listwami na drzwiach nic z s-line nie widać a w środku kierownica i fotele powinny też być oznaczone a nie są.

Opublikowano
  • Autor

znaczki na liswach juz były jak kupiłem a z grila mi ukradli wiec dokupiłem i doczepiłem sam widze ze troszke za wysoko, zawieszenie w serwisie sprawdzałem i powiedziano mi ze mam takie oryginalnie i nazwali je sport-komfort (czerwone mam amortyzatory)

Opublikowano

No fajny czarnuch i jest co robić. :guma: Te znaczki z przodu z tyłu ogarnij na dzień dobry... :cool::whistling:

Opublikowano
  • Autor

a z tyłu ma go wogóle nie być?

Opublikowano

"Auto juz po wymianie pompy olejowej icałego napędu w servisie audi na pompe od 1,9 TDI"

Gdzie robiłeś, jaka cena?? Może być na PW.

Sam się już długi przymierzam i jakoś nie mogę się zebrać.

Opublikowano
  • Autor

wymieniane bylo w niemczech w aso Audi ceny nie znam

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

a jakie masz oznaczenie silnika?

Opublikowano

BPW 2006r.

Opublikowano
  • Autor

ja BLB pali dobrze Ci na cieplym i zminym?

Opublikowano

Jak zegarek.

Opublikowano

znaczka z tylu nie powinno by (s-line) ale tak ja zrobilem to wszystkie znaczki usunolem a ten s-line z przodu to nawet do tego grilla nie pasuje:facepalm:

Opublikowano

Znaczek S-LINE bedzie z przodu pasowac , tylko ze, masz ja za wysoko wsadzona... Furka ładniutka :wink:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki kolego:) jak bede miał tylko chwile to odrazu zmienie znaczek i z tyłu usune

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 08:34 ----------

Witam:)

Dziś Panowie mój czarnuch dostał kompletny nowy rozrząd z pompą wody:)

Teraz śmiało można zwiedzać świat:)

W najbliższym czasie czeka polerka i zawiezie mnie z nowym błyszczącym lakierem do ślubu:)

W Piątek 1 sierpnia 2014 r Panowie mój czarnuch zawiózł mnie i moja żone do ślubu:)

a tu na szybko zdj

http://images69.fotosik.pl/53/34284c5ec5f597aemed.jpg

http://images67.fotosik.pl/54/659fa7130fafcc09med.jpg

Opublikowano

Dokładkę malowałeś srebrzanką, bo tragicznie to się komponuje. W ogóle skąd pomysł na taki kolor :whistling:

Tak poza tym to gratuluję :wink:

Edytowane przez H4mm3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.