Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziona RNS-E przejście na zwykłe radio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów zacznę od tego że w poprzedni poniedziałek moiałem włam do stojącej pod blokiem fury. Oczywiście wymontowali RNS-E ( dobrze że ładnie wypięli i nie pourywali kostek)

Jako że alarm nie zadziałał bedzie montowany nowy seo can perfect +ale to nie jest żadna przeszkoda a w dalszym ciągu fura parkowana będzie pod 10piętrowym blokiem na dużym osiedlu Muszę zatem raczej zrezygnować z RNS-E izakupić zwykłego sieczkobrzęka 1 din. Żal mi d*pę ściska bo zmieniarka oryginalna bedzie niewykorzystna, nie będzie navi i będzie wyglądać jak kupa ale nie znalazłem pewnego sposobu który uchroniłby RNS-E przed kradzieżą.

Żeby było w miarę tanio zdecydowałem się na Alpine CDA 9812 RB

I teraz moje pytania:

gdzie szukać jakiejś zaślepki, czy ramki pod radio 1 din jeżeli mam konsolę pod 2 din i dziura jest wielkości arbuza .

Co będzie mi jeszcze potrzebne do montażu - czy wpinam radio i działa czy bawię się w jakieś przejściówki adaptery itp.

Chyba że koledzy znająjakiś sprawdzony sposób na złodzieu żeby im przy próbie dźwignięcia RNSa ręce przy samej d*pie .....

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego RNS-a ja bym się wściekł jak by mi zajumali.

Jeśli chodzi o to radyjko co prpopnujesz bedzie to sie ze tak powiem nijak prezentowało moim zdaniem za te same pieniądze lepiej zamontować radyjko 2DIN np CONCERT III przynajmniej bedzie to wyglądało jak trzeba a jeśli już koniecznie chcesz to radio o którym piszesz to bedzie Ci potrzebny taki o to adapter ISO bez niego nie bedzie grał tył i separator antenowy bez niego stacji żadnej nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej BNS kupić za 400 zł :) ja mam to u siebie i jestem zadowolony, zmieniarka będzie wykorzystana bluetooth i inne bajery tez :)

http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=108058&pictureid=163030

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

jeśli byś się decydował na przejście na 1 din to kosz 1din podświetlany mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...