Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tył nie aktywny,przestał grać


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule,tył nie aktywny słychać jak lekko bzyczy tak to określę,w ustawieniach przestawiam na sam tył i nic .Natomiast przód gra lewo, prawo nie ma problemu,gdzie szukać przyczyny?Mam rns-e led.Proszę o podpowiedzi.

---------- Post dopisany 04-09-2013 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 21:10 ----------

Jak w tytule,tył nie aktywny słychać jak lekko bzyczy tak to określę,w ustawieniach przestawiam na sam tył i nic .Natomiast przód gra lewo, prawo nie ma problemu,gdzie szukać przyczyny?Mam rns-e led.Proszę o podpowiedzi.

No to mam chyba poważny problem skoro nikt w tym temacie nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tylu na wzmaku nie ma bezpiecznika?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odpowiem,nie mam pojęcia być może jest więc jutro sprawdzę.Może wiesz w jakim miejscu znajduje się,jak się dostać do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz w bagażniku prawa strona razem z tubą, glosnikiem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

wiem ze tam jest ale kolego pytalem o bezpiecznik w jakim miejscu znajduje sie w wzacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalem troche siedzac w swojej bezpiecznik jest ok prawdopodobnie nie masz z tyłu zasilania lub siadł przekaznik za 12zl w srodku wzmacniacza. To ten co go z radia remote kabelek załącza.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalem troche siedzac w swojej bezpiecznik jest ok prawdopodobnie nie masz z tyłu zasilania lub siadł przekaznik za 12zl w srodku wzmacniacza. To ten co go z radia remote kabelek załącza.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Dzięki kolego szanowny za podpowiedz,gdzieś mi mignęła informacja na forum o tym przekazniku ale dosyć dawno temu i nie byłem pewny czy to to.Sprawdzę na początek czy jest zasilanie ale to w sobotę i dam znać,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Też tak uczynię jak będę sprawdzał, ale raczej zasilanie jest bo dlaczego słychać delikatne brzęczenie w tylnych głośnikach

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 21:15 ----------

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Też tak uczynię jak będę sprawdzał, ale raczej zasilanie jest bo dlaczego słychać delikatne brzęczenie w tylnych głośnikach

Dzisiaj zaglądałem do wzmacniacza i nie ma on bezpiecznika nic innego jak tylko czekać do pazdziernika wtedy jadę do PL i to ogarnę w Zurcie koleś ogarnia takie rzeczy.Może faktycznie siadł przekaznik.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Zapytam kolego,a jak nie ma tykania w wzmaku to gdzie szukać przyczyny.Pytam bo i taka możliwość w przyszłości może nastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku wzmacniacza siedzi. Idzie do niego plus z aku na jeden styk i po włączeniu na wzmak a drugi plus ten z kabelka radia remote na jego cewkę żeby go włączyć. Wiec w kostce wzmaka przy wlaczonym radiu mają być dwa plusy i masa.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku wzmacniacza siedzi. Idzie do niego plus z aku na jeden styk i po włączeniu na wzmak a drugi plus ten z kabelka radia remote na jego cewkę żeby go włączyć. Wiec w kostce wzmaka przy wlaczonym radiu mają być dwa plusy i masa.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Tył zaczął grać być może przyczyną było to że jakiś kabelek od radia był luzny,dzisiaj podłączałem kamerkę wyjmowałem radio i po tej operacji tył ożył,temat do zamknięcia.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...