Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Multitronic Tryb Awaryjny


wojtek11066

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich .....W moim autku dzieją się następujące żeczy - rano odpalam ,wyjeżdżam z garażu jadę jakieś 200-500 metrów i gaśnie mi podświetlenie wybranego biegu ''D'' wcześniej zanim zgaśnie 2 lub 3 razy mrugnie no i jadę sobie lecz niewiem na jakiej pozycji jest mój multitronik , ale skrzynia pracuje prawidłowo , lecz nie ma wtedy możliwości przejścia na przełanczanie ręczne na drążku lub w kierownicy no i wtedy gdy się zatrzymam i chcę cofnąć włanczam''R'' i ledwo się toczy nie ma mowy o cofnięciu pod górę ,nie włanczeją się takze swiatła cofania wtedy włanczam na parę sekund drążek w pozycje ''N'' i cały wyświetlacz P''R''N''D mruga lecz można cofnąć normalnie to znaczy nie całkiem bo z lekkim szarpnieciem do tyłu jak i do przodu lecz gdybym sie nie zatrzymał i jechał dalej jakieś 15-20 kilometrów to sytuacja się odwraca 2 lub3 razy mrugnie ''D'' potem podświetli się na stało i jest ok.skrzynia pracuje prawidlowo łącznie z przełanczaniem ręcznym i ta sytuacja się powtarza codziennie jak w zegarku prosze o radę lub pomoc z góry Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj problem mozna szybko rozwiazac :good: jestem pewien ze nie potrafisz sobie tej skrzyni zdiagnozowac a potem naprawic we wlasnym zakresie skoro prosisz o pomoc na forum.Tu pomoze jedynie wyspecjalizowany zaklad zajmujacy sie skrzyniami typu multitronic.Zdiagnozuja co mniej wiecej moze byc ale prawda wyjdzie dopiero po rozebraniu skrzyni.Moze to byc nie wielka usterka ale moze byc tez duza.Jedno jest pewne-bedziesz dalej jezdzil tym samochodem-koszty beda wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...