Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benzyna wojskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema mam takie pytanie czy benzyna z wojska nadaje się do osobowek????

Opublikowano

Co ty myślisz ze w woju to jezdzilem na paliwie lotniczym;-)

Normalne z orlenu przychodziło.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor

nie o to mi chodzi tylko aby jakiejś popeliny nie było

Opublikowano

A no jak ci zmywacz opylą to do domu nie dojedziesz. ;-) Ale sobie chlopaki raczej uczciwie dorabiaja wiec śmiało.

Opublikowano
raczej uczciwie dorabiaja wiec śmiało.
:polew:
Opublikowano
Ale sobie chlopaki raczej uczciwie dorabiaja wiec śmiało.

No chyba nie bardzo to uczciwe :naughty:

Opublikowano
siema mam takie pytanie czy benzyna z wojska nadaje się do osobowek????

Napisz jeszcze z której jednostki bierzesz i na pewno odezwą się do Ciebie odpowiednie służby w celu udzielenia informacji czy się nadaje paliwo do osobówki :grin:

Opublikowano

A czym się różni paliwo wojskowe od zwykłego?

Dawaj namiary na jednostkę to przyjadę się zaopatrzyć :grin:

Opublikowano

kumpel mówi , że z każdej cysterki wjeżdżającej na jednostkę jest pobierana próbka do badania czy hujni orlen im nie wciska także nie się co bać :naughty:

Opublikowano
A czym się różni paliwo wojskowe od zwykłego?

Kolorem. Wojskowe ma kolor moro :grin:

Opublikowano
A czym się różni paliwo wojskowe od zwykłego?

Kolorem. Wojskowe ma kolor moro :grin:

aaaaaaaaaa

Opublikowano

autocysternami to do woja przychodzi czy kolejowymi ?

Opublikowano
autocysternami to do woja przychodzi czy kolejowymi ?

Na czołgach.

Opublikowano
A no jak ci zmywacz opylą to do domu nie dojedziesz. ;-) Ale sobie chlopaki raczej uczciwie dorabiaja wiec śmiało.

u nas na CPN-ie kiedyś było po wymianie zapasów z wojska , i samochody chodziły super tylko miało mniejsza liczbę oktanową bodajże 86 albo jeszcze mniej i pod górę trzeba było redukować , bo pod obciążeniem "spalanie stukowe"

ale w starym korekta zapłonu dawała radę :polew: , ale w A4 raczej nie przestawisz , do starszych aut polecam

Opublikowano
  • Autor

hahahaha :grin:

Opublikowano
autocysternami to do woja przychodzi czy kolejowymi ?

Kolejowymi? to nie te czasy.

Opublikowano

Tory to za moich czasów chlopaki na złom opylili teraz to już tylko paliwo zostało. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
autocysternami to do woja przychodzi czy kolejowymi ?

Kolejowymi? to nie te czasy.

no to podpadłeś ŻW już ma Twoje dane :grin:

Opublikowano

Tak właściwie to co oni sprzedają, tory, wagon, czy lokomotywe. Bo jak w całości i z paliwem to ja bym ze dwa wziął na wynos. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
Tak właściwie to co oni sprzedają, tory, wagon, czy lokomotywe. Bo jak w całości i z paliwem to ja bym ze dwa wziął na wynos. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Masz bocznicę pod domem? gruuubooo.. :shock3::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.