Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wszystkim

Po wakacyjnych eskapadach znalazło się dzisiaj nieco czau aby wrzucić kilka fotek nowego nabytku w postaci A4 1.8 T Q (BEX)

Do tej pory zrobione podstawy :

- filtry, oleje

- rozrząd

- łożysko alternatora

- wahacze tył

- założona LPG - borykam się aktualnie z drobnymi problemami silnika wachlują obroty! Jutro odbieram samochód po wymianie świec , sondy , czyszczeniu odmy ,regulacja gazu i zobaczymy efekty mam nadzieje że będzie ok .

Na razie nie ma planów na dalsze mody ponieważ samochód podoba mi się w serii :) jak zacznie się nudzić to pomyślę o delikatnych urozmaiceniach. W pierwszej kolejności z zewnętrznych ulepszeń do naprawa/wymiana drzwi szukam w kolorze tak żeby nie malować szpachlować ! Jak ktoś ma lub zna jakieś źródełko w jakim można takie drzwi dostać proszę o info.

Pzdr

Marcin

DSC_0248.jpg

DSC_0249.jpg

DSC_0251.jpg

DSC_0250.jpg

DSC_0247.jpg

Opublikowano

Marcin wstaw normalnie te zdjęcia i przyjedz na spota.

Opublikowano

fajne stołki:kox:

Opublikowano

Siema Marcin , miałem być pierwszy ale mnie ubiegli ,

autko pierwsza klasa , na żywo dopiero robi robote .

Jutro mini spot?

Opublikowano

To jest ten piękny bex z allegro ? :kox: no recaro ładne, chyba lepsze od pełnej skóry :whistling:

piękny jest :jerk: wstaw tylko normalne foty :wink:

Opublikowano
To jest ten piękny bex z allegro ? :kox: no recaro ładne, chyba lepsze od pełnej skóry :whistling:

piękny jest :jerk: wstaw tylko normalne foty :wink:

To ten , z allegro z Nysy od Radka

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko odbiorę furę to jasne......może uda się wyciągnąć Putina nowym nabytkiem.

P.S co to znaczy normalne foty ? :)

Opublikowano

Niezly egzemplarz. Ladny kolor + S-line wewnetrzny, zewnetrzny i szyberdach. Gratulacje:hi:

Opublikowano
Jak tylko odbiorę furę to jasne......może uda się wyciągnąć Putina nowym nabytkiem.

P.S co to znaczy normalne foty ? :)

W normalnej pozycji, szyja boli od oglądania :decayed:

btw graty zakupu oby się sprawowała :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem recaro w,sedana jest słabe :decayed:

Możemy się zamienić:polew:

Wstawa normalne foty bo fura zapowiada się......:naughty:

Opublikowano
Moim zdaniem recaro w,sedana jest słabe :decayed:

Możemy się zamienić:polew:

Wstawa normalne foty bo fura zapowiada się......:naughty:

:grin: nie sluchaj dobrze wyglada:wink:
Opublikowano

Teraz lepiej :decayed:

DSC_0247.jpg

DSC_0248.jpg

DSC_0249.jpg

DSC_0250.jpg

DSC_0251.jpg

DSC_0251_1.jpg

Opublikowano

no i tera sobie nikt uba nie ukreci :decayed:

Opublikowano

:quattro: i wszystko jasne :decayed:

Dorzuć tylko znaczek s line na kratkę z przodu i może końcówki na wydech bo te moim zdaniem są słabe :whistling:

Poza tym fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

znaczek niebawem się pojawi :) końcówki w sumie ..... pomyśle !!!

Opublikowano

Fajna sztuka podobna do mojej :decayed:

Opublikowano

fajna sztuka no i bez awaryjności życzę :)

Opublikowano

poprosimy więcej fotek :wink:

Opublikowano

pokaż środek i ogólnie więcej :) BEX ! ;D jak sprawuje się silnik? opłaca się 190 czy 150/163 wystarcza? czuć różnicę?

Opublikowano

Foty zrobiłeś parę metrów od mojego domu i nie dałeś znać że będziesz? :decayed:

Wpadaj na spota we wtorek ogarniemy tą sucz :decayed:

Obowiązkowe ramki klubowe musisz kupić, ewentualnie smycz jak chcesz czy naklejkę wsio u mnie że tak powiem skromnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.