Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fiat Doblo tdi


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Partner i berlingo to jest to samo.

Bierz z 2.0hdi silniki sa bardzo dobre choc maja cztery rozne firmy na układzie wtryskowym

No i jeszcze zostaje caddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podobnego lepiej kupić? Berlingo, Kangoo, Partner?

gdybym nie miał konkretnych preferencji co do marki to szukałbym auta w najlepszym stanie, najmłodszego lub najlepiej wyposażonego - do wyboru co kto woli. Nie spodziewałbym się, że którykolwiek z tych samochodów będzie wybitnie lepszy albo znacznie gorszy. Przy czym nie wiem jak pozostałe ale Doblo było tak projektowane żeby zmieścić standardową paletę. Ale w wersji osobowej to trochę inna bajka. Kangoo to małe gówienko przy Doblo więc nie wrzycałbym ich do jednego worka, jedno dla drugiego alternatywy nie stanowi. Od Fiata jest jeszcze Qubo, któremu bliżej do Kangoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devastation wam bardzo dobrze radzi to najlepsze woły robocze. Taki Caddy Sdi nie do zarabiania jest tylko czasem mam problem czy zdążę wyprzedzić czy czołówka.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devastation wam bardzo dobrze radzi to najlepsze woły robocze. Taki Caddy Sdi nie do zarabiania jest tylko czasem mam problem czy zdążę wyprzedzić czy czołówka.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Caddy ma jeszcze TDI tylko to troszke inne półka cenowa, cięzko do 20tys (ja mam taki budżet) dorwać niezajechanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukaj na junkersie

Mam berlingo I 1.8 z kratą i śmiga bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ja jeżdżę ciężarowymi i dostawczakami Iveco , jest od nowości silnik 2800 hdi zbiera się nawet super spalanie w trasie maks 11 liter a w mieście 15 liter , przebieg 390000 i ciągle nabija się , zero poważnych awarii jedynie wymiana te podstawowe elementy , także według mnie będzie następne Iveco polecam takie autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w firmie na codzien jeżdżę Fiatem Doblo 1.9JTD 2004r. Przebieg ori ok 350 tys km, silnik to największa zaleta tego auta, zero awarii przez tyle km, tylko olej, filtry, paski. Nawet turbo ori siedzi:decayed:

reszta auta to tak słabo wypada, szczególnie wnętrze.

Przez te 9 lat użytkowania to jak wsponiałem wcześniej filtry, olej, paski, napinacz paska klinowego już chyba z 3 razy był wymieniany, zawieszenie wytrzymałe, często przepalają się żarówki, awaryjne zamki/klamki drzwi.

Spalanie w trasie przy jeździe mega oszczędnej to nawet trochę poniżej 4L/100Km, średnio 5.5

Gdybym mógł kupić takie same doblo, nowe prosto z salonu brałbym w ciemno:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...