Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierowanie


east-import

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem zderzak na dwie rurki Ale inny kolor niż mój Więc będę lakierował zdeżak tył + dokładkę w swój kolor i Od razu także dokładkę przednią wraz ze zderzakiem swoim będę lakierował Do tego progi i listwy dolne drzwi.

Lakiernik krzyknął cenę za wszystko 2300zł z demontażem lakierowaniem i ponownym montażem

Mam pytanko co do Ceny czy nie za dużo sobie policzył

Auto-Lak

Saperów 1

Gorzów wlkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem .

Zna ktoś dobrego Lakiernika region Gorzów wlkp który w dobrej cenie podejmie się tego

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 11:57 ----------

Dzisiaj Trochę pojeździłem i znalazłem od 1300 do 1800zł . Czyli Pierwszy renomowany Lakiernik po prostu chciał mnie naciągnąć. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację

przegiął facet

za dużo, zdecydowanie za bardzo się ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z pierwszego zrezygnuję Muszę tylko odebrać od niego zderzak tylni i wybrałem cenę pośrednią 1600zł na gotowo

Auto Bandur ? Blacharstwo, Lakiernictwo, Mechanika pojazdowa Gorzów Wielkopolski

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 19:51 ----------

I już jestem Po malowaniu dokładek plastikowych oraz zamontowane Końcówki 90mm

IMG_20130928_153551.jpg

IMG_20130928_153459.jpg

IMG_20130928_153512.jpg

IMG_20130928_153532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo, mógłbyś jeszcze raz wrzucić zdjęcia? bo coś się nie ładują a też planuje na wiosnę to ogarnąć, malował specjalną farbą i podkładem do elastycznych tworzyw? bo jak ja pytałem w swojej okolicy to mówili że cena wyższa bo podkład 'materiały' droższe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł za element x4 daje 1600zł ;(

Zdjęcia już mi się pokazują, czym to malowałeś? W sensie jaki podkład i farba? Bo kilku lakierników mi płakało że to popęka itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kładli specjalny podkład na plastyki Auto stało u nich 4 dni. Bo musiał się utwardzić podkład zanim położyli lakier na dokładki

Cena to za komplet zderzak z dokładką przód i tył + dokładki progowe i dokładki drzwi. W jednym warsztacie krzykneli 2300zł w innym 1300-1400 w następnym 1800zł i w tym 1600zł. Wybrałem tego bo blisko, bo widziałem co robił z aut po niezłych kraksach Wyglądają jak z fabryki. Były ceny tańsze ale i warunki pracy były tak gorsze. Bałem się że wróci w gorszym stanie. Dlatego wybrałem cenę po środkową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...