Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ARJ B5 ] Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY ;) Str 10 ;)


Michu B5

Rekomendowane odpowiedzi

no ładne ładne zes mi narobił na nie chęci :naughty: ale tych nie moge sie pozbyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miale dawać kierunki USA ale LED nie mrugaja szybciej? Czy po prostu dołożyłes ledy a kierunek za żarówce?

A co do tylu nie uwierzę ze swieci lepiej jak nie zobaczę :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

U siebie mialem ledy w swiatlach cofania.Nie oswietlaja lepiej od zwyklej zarówki ale efekt wizualny jest lepszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj co do montażu ledów w kierunkach ( USA) czepiają się Polizaje ??? sam mam zamiar zamontować sobie w kierunkach postój i tak się zastanawiam, wg. idzie zrobić żeby ledy świeciły słabiej ??? wiem ze np znajomy w a3 2007 bodajże rok ściemnił sobie postoje w kierunkach (wersja europejska) poprzez komputer , u mnie pewnie to nie możliwe ale jakby tak na ledach zrobił???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARĘ FOTO PO MYJCE DZISIEJSZEJ :naughty:

CAM00083.jpg

CAM00073.jpg

CAM00082.jpg

CAM00075.jpg

CAM00037.jpg

CAM00045.jpg

CAM00059.jpg

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

CAM00056.jpg

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

CAM00041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice:) , też chciałem jechać na myjkę ale u mnie -10 więc klops by był ;/ rano do auta bym nie wszedł , poza tym u mnie śnieg sypie :facepalm::facepalm: już wiosny nie mogę się doczekać :decayed:

U mnie też -10 :naughty: ale na myjce bezdotykowej grzeje nadmuch wiec na sucho mozna wytrzeć uszczelki itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy wolę nie ryzykować:) na wiosnę "ściągnę " kołdrę brudu i będzie malina :) hehe

Hehehehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem by jechać na myjkę taką szczotkową bo tam tez susza od razu uszczelki. Tylko nie wiem jak to będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem by jechać na myjkę taką szczotkową bo tam tez susza od razu uszczelki. Tylko nie wiem jak to będzie :grin:

Napewno będzie dobrze uszczelki wytrza i klamki i bedzie ok :wink: trza było zmyć ta sól :kwasny::kwasny: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...