Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mody na duży plus:hi::hi::decayed:

Opublikowano

Na tablice wrzuć jak tak sprzedałem swoje keskiny kt3 15" 4x100

Opublikowano
  • Autor

będe musiał tak zrobić :naughty:

Opublikowano

musze przyznać że ładny sedanik, a szczególnie tył :P dobra robota, oby tak dalej.

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolego :hi:

Opublikowano
Miale dawać kierunki USA ale LED nie mrugaja szybciej? Czy po prostu dołożyłes ledy a kierunek za żarówce?

A co do tylu nie uwierzę ze swieci lepiej jak nie zobaczę :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

U siebie mialem ledy w swiatlach cofania.Nie oswietlaja lepiej od zwyklej zarówki ale efekt wizualny jest lepszy:wink:

Opublikowano

słuchaj co do montażu ledów w kierunkach ( USA) czepiają się Polizaje ??? sam mam zamiar zamontować sobie w kierunkach postój i tak się zastanawiam, wg. idzie zrobić żeby ledy świeciły słabiej ??? wiem ze np znajomy w a3 2007 bodajże rok ściemnił sobie postoje w kierunkach (wersja europejska) poprzez komputer , u mnie pewnie to nie możliwe ale jakby tak na ledach zrobił???

Opublikowano
  • Autor

PARĘ FOTO PO MYJCE DZISIEJSZEJ :naughty:

CAM00083.jpg

CAM00073.jpg

CAM00082.jpg

CAM00075.jpg

CAM00037.jpg

CAM00045.jpg

CAM00059.jpg

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

CAM00056.jpg

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

CAM00041.jpg

Opublikowano

nice:) , też chciałem jechać na myjkę ale u mnie -10 więc klops by był ;/ rano do auta bym nie wszedł , poza tym u mnie śnieg sypie :facepalm::facepalm: już wiosny nie mogę się doczekać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
nice:) , też chciałem jechać na myjkę ale u mnie -10 więc klops by był ;/ rano do auta bym nie wszedł , poza tym u mnie śnieg sypie :facepalm::facepalm: już wiosny nie mogę się doczekać :decayed:

U mnie też -10 :naughty: ale na myjce bezdotykowej grzeje nadmuch wiec na sucho mozna wytrzeć uszczelki itp :decayed:

Opublikowano

do nas jeszcze taka technologia nie dotarła :slina::slina::decayed:

Opublikowano
  • Autor
do nas jeszcze taka technologia nie dotarła :slina::slina::decayed:

Drzwi pozamykane i można działać :banan::banan::banan:

Opublikowano

szczerze powiedziawszy wolę nie ryzykować:) na wiosnę "ściągnę " kołdrę brudu i będzie malina :) hehe

Opublikowano
  • Autor
szczerze powiedziawszy wolę nie ryzykować:) na wiosnę "ściągnę " kołdrę brudu i będzie malina :) hehe

Hehehehe :naughty:

Opublikowano

A ja myślałem by jechać na myjkę taką szczotkową bo tam tez susza od razu uszczelki. Tylko nie wiem jak to będzie :grin:

Opublikowano
  • Autor
A ja myślałem by jechać na myjkę taką szczotkową bo tam tez susza od razu uszczelki. Tylko nie wiem jak to będzie :grin:

Napewno będzie dobrze uszczelki wytrza i klamki i bedzie ok :wink: trza było zmyć ta sól :kwasny::kwasny: :facepalm:

Opublikowano

Pomysle cos na kolejny week.

Opublikowano

kolpaki wywal XD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.