Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obnizenie i utwardzenie


lukii007

Rekomendowane odpowiedzi

siema:-) mam sprawe ale moze zaczne od poczadku. Posiadam A4 b5 ,takie :

View image: DSC07469 View image: DSC07482

jak widac na zdjeciach jest na fabrycznym zawieszeniu i troche razi w oczy taka kozica + na dodatek kupilem dystansy przod 2cm tyl 3cm i pojawil sie kolejny problem, do puki jezdzilem sam albo z 1 pasazerem to bylo spoko ale ostatnio kiedy mialem komplet w aucie i troche bagarzu to na 2 wiekszych wybuleniach docislo i bylo sluchac szorniecie,potem patrzylem to na nasamym koncu plastikowego nadkola bylo widac przerysowanie od kola.i mam takie pytanie.nie chce rezygnowac z wysunietych kol bo bardzo mi sie to podoba , ani nie chcerezygnowac z szybkiej jazdy bo to lubie.co mi radzicie? gwintowane zawieszenie? jak tak to jaka firme polecacie interesuje mnie ceda do 2tys zl. z gory dziekuje;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci przeglądnąć ten dział i poczytać podobne tematy :decayed: było o tym setki razy, jakie amory, jakie sprężyny, jakie gwinty itd itp. No ale z tymi 3cm na tył to zaszalałeś, jakie tam teraz masz et, ze Ci na 16 przyciera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam pojecia jakie et ale kola wystaja poza blotnik i to m sie podoba:-D opony mam 205 szeroke a felga niewiem ile ma et:-) jak bede w domy to sprawdze;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...