Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obnizenie i utwardzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema:-) mam sprawe ale moze zaczne od poczadku. Posiadam A4 b5 ,takie :

View image: DSC07482 View image: DSC07469

jak widac na zdjeciach jest na fabrycznym zawieszeniu i troche razi w oczy taka kozica + na dodatek kupilem dystansy przod 2cm tyl 3cm i pojawil sie kolejny problem, do puki jezdzilem sam albo z 1 pasazerem to bylo spoko ale ostatnio kiedy mialem komplet w aucie i troche bagarzu to na 2 wiekszych wybuleniach docislo i bylo sluchac szorniecie,potem patrzylem to na nasamym koncu plastikowego nadkola bylo widac przerysowanie od kola.i mam takie pytanie.nie chce rezygnowac z wysunietych kol bo bardzo mi sie to podoba , ani nie chcerezygnowac z szybkiej jazdy bo to lubie.co mi radzicie? gwintowane zawieszenie? jak tak to jaka firme polecacie interesuje mnie ceda do 2tys zl. z gory dziekuje;-)

Opublikowano

wrzuc zdjecia bo nic nie ma

Opublikowano
  • Autor

DSC07469.jpg

DSC07482.jpg

Opublikowano

wrzuc 1BE i bedzie oki

Opublikowano
  • Autor

co oznacza 1BE?

Opublikowano

-20mm z utwardzeniem

zrób zdjecie wlepki z bagaznika, zobaczymy co tam masz

Opublikowano
  • Autor

to dopiero za 3tyg bo jestem w robocie za granicom a auto w polsce w garazu:-) ale jek przyjade to zrobie i wrzuce;-) a w ktorym miejscu ona dokladnie jest?:-D

Opublikowano

1BE nie pomoże... mam ten sam problem a springi własnie mam od 1BE i też mam dystans ale z tyłu 20mm. wg mnie rozwiązaniem sa springi twardsze niż BE np H&R lub eibach i zmniejszenie dystansu, wydaje mi sie ze 17mm lub 15mm (zalezy od felgi) byłoby ok :wink: sam bede zakładał taki komplet do siebie ale dopiero na wiosnę i mam jak co drugi komplet H&R na sprzedaż :wink:

Opublikowano

Jaki dystans ?

Opublikowano
  • Autor

ja mam wlasnie dystanse H&R przod 20mm tyl 30mm.

a pokasz jaki masz ten komplet do sprzedania?

Opublikowano

nie zrozumieliśmy sie, mam komplet sprężyn H&R -30mm :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

lukii007 co to masz za końcówkę wydechu???, coś takiego muszę sobie zamontować, fajna furka.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A może chcesz 1bv ?? Tylko że sam przód mi został...

Dla Ciebie i tak mój tył by nie podpasował, bo quattro ma inne mocowania z tyłu :P

Na tył dokupisz jakieś springi -30 i będziesz miał niżej :]

1bv daje -30mm i najtwardszy jest z seryjnych :]

Opublikowano

Wkładaj Gwint :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak wlasnie planuje zrobic:-D ile sprubowac tego co wszyscy chwala.Czyli jazdy na gwincie:-D za 2 tygodnie bedzie zalozony:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.