Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu! Jak tam zainteresowanie ofertą zakupu B7 2.0TDI w tej cenie?

No ja pier...... chłopok , nie pasuje ci to idz na allegro tam bedziesz sobie wysylal maile do ludzi z propozycjami swoich cen co i ile jest warte i za tyle to ty se kupisz nie wiadomo na jakim wypasie , nie zaśmiecaj wątku bo to nie licytacja a jak nie to wypisuj takie rzeczy w dziale "sprzedam" tam cie szybko nauczą rozumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kolejny etap za mną - Audi odjechało wczoraj do nowego właściciela, tak jak sie spodziewałem pierwszy zainteresowany zabrał. Młody chłopak, mówił że jeśli czas pozwoli to wrzuci auto w kolejny, już nowy temat.

Ja biore sie za poszukiwania nowego auta, zmieniam na całkowicie co innego - SUV lub VAN, bardziej z przymusu niz z chęci.

Miło było i dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc i wskazówki przy mojej A4 ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety q5 nie lapie sie w moim budzecie ... Szukam cos do 45-50tys

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pojawiło się moje B7 gdzieś na forum ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz co w końcu zrobiłeś z tym zawiasem, że tak ładnie to siadło na tych 19" Różne sprężyny na przód i tył dałeś? Amory 1be czy 1bv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amor orginal sline (juz wypadlem z obiegu audi i nie pamiętam oznaczenia :P) sprężyny z przodu zapodalem eibacha pro kit a z tyłu orginaly sline. Siadły idealnie jak na codzienne użytkowanie :)

Jak włożyłem na tył eibacha to była trochę motorówka albo na równo. Mi zależało na lekkim klinie

P.s kurcze szkoda ze nowy właściciel nie kontynuuje opisu tego audi. Naprawdę fajny egzemplarz był, jak ktoś zadba profi to wiele na wartości nie straci ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...