Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tablet jaki polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje właśnie jakiegos w cenie do ok.800 zł głównie internet i skype. Na co patrzeć, jaka firma najlepiej i ważna sprawa dobra bateria :) może ktoś coś ma nowego na zbyciu ciekawego? dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam lenovo a2109a i moge polecic :) bardzo szybki i wydajny :) bateria super trzyma , mam go juz prawie rok korzystam duzo i nic sie nie dzieje :) posiada ofc A-GPS , i mini HDMI :) cena pewnie juz ok 700-800 zl bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy glownie internet? internet to jest sprawa kluczowa w tablecie i wszystko rozbija sie o wersje tylko Wi-Fi lub 3G. ten z 3g naturalnie ma tez wi-fi.

to raz. a dwa i od tego trzeba zaczac ile cali przekatna ekranu: 7, 8, 10? bo to jest podstawa od ktorej nalezy zaczac dyskusje.

na co zwrocic uwage? w przypadku tabletow na jak najwieksza uniwersalnosc. albo masz tablet ktory ma wszystko albo bedziesz nosil ze soba pierdylion przejsciowek, adapterow, zasilaczy i przejsciowek do przejsciowek. im bardziej renomowana firma tym bardziej ma swirnieta polityke i daje wielkie G w zamian. Na czele stoi ipad, potem samsung. w przypadku tabletow 10" znalezienie takiego co ma: 3G, GPS, bluetooth, SD, usb, hdmi graniczy z cudem. w sumie to nie ma takiego tabletu. ipada przemilcze, samsungi nie maja usb i hdmi. wiele tabletow ma porty micro a to oznacza - przejsciowki, adaptery idt. No i na koniec tez zastosowanie/przeznaczenie. Nie chodzi tu o internet/skype tylko gdzie z tego chcesz korzystac. to ma byc tablet do domu, do kapci i kanapy czy do uzytku w terenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat ucichł to może ja się podłączę żeby nie robić kolejnego tego samego tematu.

też na dniach chce zakupić internet mobilny z tabletem, głównie będę go używał w mieście w samochodzie na postoju do ogólnego szperania po sieci i mam pare pytań:

jakiego operatora wybrać?

jaki limit?

jaką prędkość?

lepiej opłaca się wziąć abonament razem a tabletem czy też tablet kupić osobno?

w temacie internetu mobilnego jestem kompletnie zielony, od zawsze mam neostradę bez jakiegokolwiek limitu ale tylko do użytku domowego

podpowiadajcie, co radzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definitywnie maksymalny budżet to 700zł

tablet ma mi służyć wyłącznie do przeglądania internetu

nie zależy mi na baterii bo i tak ciągle będzie pod zasilaniem samochodu

Jak byłem wczoraj w galerii handlowej to pan w Play'u powiedział żeby tablet kupić w normalny elektro sklepie bo wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablet 10" czy mniej? Dla 10cali o markowym sprzecie zapomnij.. zostaja tylko chinskie odpowiedniki.

Dla mniejszej matrycy da rade znalezc cos lepszego.

Internet mobilny nie dziala za granica, w Polsce daruj sobie komercyjnych operatorow i warto zdobyc karte sim darmowej sieci Aero2 (poczytaj o tym w necie)

czy gps jest potrzebny? ja w tablecie korzystam z gps ale nie do nawigacji tylko do okreslenia lokalizacji. to wazny atut.

warto wiedziec ze gps i 3G w tabletach 7 i 8cali jest montowany seryjnie a modeli jest do wyboru i do koloru.

Gps i 3G w tablecie 10" to juz rarytas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 700zl mozesz znalezc Samsunga Galaxy Tab 2 7 calowego - moze sluzyc tez jako telefon. Do internetu ktorego nie bedziesz uzywal na codzien rowniez polecam Aero2 (darmowy do 2016r.) Oczywiscie Samsung obsluguje te karty bez problemu.

Posiadam kilka sztuk w roznych pieniazkach. Moze sobie cos wybierzesz: Przedmioty użytkownika MarcinB_ZdW - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam przy odrobinie większym budżecie tablet Samsung Note 10.1. W niezłej cenie oferuję takiego w dziale "Sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oferujesz N8010 wiec jesli sie nie myle bez slotu na karte SIM? A kolega wyraznie napisal ze chce korzysac z mobilnego internetu... z modemem znalezc NOTE ponizej 1400zl jest ciezko - wiec dwa razy wiekszy budzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry KANAL, ale nie zauważyłem :kwasny: Dla mnie brak slotu SIM nie stanowi problemu, gdyż neta udostępniam z SGS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tablet potrzebujesz do neta, i to nie do sprawdzenia czegos raz kiedys to bez sensu bawic sie w tethering. Telefon jest do dzwonienia a nie by mu rozladowac baterie w 2-3h. Co wiecej... rozladowuje sie dwa urzadzenia na raz, korzystajac tylko z jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=cacek89;3918607

jakiego operatora wybrać?

jaki limit?

jaką prędkość?

lepiej opłaca się wziąć abonament razem a tabletem czy też tablet kupić osobno?

w temacie internetu mobilnego jestem kompletnie zielony' date=' od zawsze mam neostradę bez jakiegokolwiek limitu ale tylko do użytku domowego

podpowiadajcie, co radzicie[/quote]

podpowie mi ktoś?

jeśli chodzi o mnie to tablet ma trzeciorzędne znaczenie, najważniejszy jest internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz go uzywac tylko w wolnych chwilach w samochodzie, nie potrzebujesz ogladac filmow online to bralbym darmowe aero2 - predkosc 512kb/s, brak limitu danych... rozlacza sie co jakis czas ale jako dodatkowy internet daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego jaki tablet? prosty i czytelny w obsludze?

czy moze skusic sie na jakas oferte Pley'a badz Plusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Areo2 trzeba sprawdzac zgodnosc tabletu z ta siecia. Innymi slowy, w specyfikacji tabletu musi byc podane ze modem obsluguje karty Areo2. Jak nie ma tego w specyfikacji to w kazdych polskich testach to sprawdzaja i potwierdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci pisalem ze polecam Samsungi do 700zl z modemem 3G (model P3100 - 7cali) lub dolozyc 50zl i wziasc Galaxy Tab 10 cali P7500 lub w podobnych pieniazkach 8.9 cala P7320. Kazdy z tych trzech modeli mam do sprzedania jak cos ;) Kazdy z samsungow obsluguje aero2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...