Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra decyzja :good:

Opublikowano
  • Autor

poskładałem tego parcha i mam mieszane uczucia... przedni zderzak za delikatny w stosunku do s4, zaś tylny za bardzo gładki, progi ok :wink: zostało lakieru z malowania to pryśniemy s4 i przymierze :wink:

Opublikowano

Dawaj foty Krycha.:wink:

Opublikowano
poskładałem tego parcha i mam mieszane uczucia... przedni zderzak za delikatny w stosunku do s4, zaś tylny za bardzo gładki, progi ok :wink: zostało lakieru z malowania to pryśniemy s4 i przymierze :wink:

Jutro bedziesz?

Opublikowano
  • Autor

nawet mi sie nie chciało robić zdjęć tej padaczki :grin: jutro może coś :wink:

jak bedzie pogoda to bede, ale i tak muszę mocowanie zderzaków na ślizgach poprawić bo wstyd pokazywać się tym gdziekolwiek :wink:

Opublikowano
nawet mi sie nie chciało robić zdjęć tej padaczki :grin: jutro może coś :wink:

jak bedzie pogoda to bede, ale i tak muszę mocowanie zderzaków na ślizgach poprawić bo wstyd pokazywać się tym gdziekolwiek :wink:

przyjeżdzaj:wink:

Opublikowano
  • Autor

P5178213j_enarhnr.jpg P5178212j_enarhnx.jpg P5178209j_enarhnn.jpg

takie tam na szybko... nie patrzcie na kolor zderzaka/progów i auta bo kolor był dobierany z klapki która została przepolerowana, zaś auto jest zapuszczone i nabierze trochę białego po polerce która w poniedziałek :wink:

Opublikowano

popieram- tylek za gladki. Czekam na wiecej fot moze tak to wyglada z tej perspektywy :wink:

Opublikowano

kozak furka tył jak juz sam mówiłeś zdałby sie akcent dokładki :decayed: kossa ta gleba

Opublikowano

krycha nie umie zdjeć robić, nazywo pewno gniecie:grin:

Opublikowano

nawt na tych fotach jajca ściska :decayed:

Opublikowano

faktycznie troche okragły ten tyłeczek się zrobił, a mój zdeś się własnie maluje, w ten sam deseń :grin:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

mógłbyś jeszcze cyknąc fote od tyłu, z innego kąta? :eusathink:

Opublikowano

Dobrze jest :kox: Wydaje mi się tylko że powinny więcej końcówki wydechu wystawać.

P5178209j_enarhnn.jpg

Opublikowano

kolego audi jedyna w swoim rodzaju ja bym więcej nic nie kombinował bo możesz przekombinować a uwierz mi że jest bardzo na czym oko zawiesić

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

i nie ma co klepać każdego projektu jak każdy robi

Opublikowano
http://s3.ifotos.pl/mini/P5178213j_enarhnr.jpg http://s6.ifotos.pl/mini/P5178212j_enarhnx.jpg http://s3.ifotos.pl/mini/P5178209j_enarhnn.jpg

takie tam na szybko... nie patrzcie na kolor zderzaka/progów i auta bo kolor był dobierany z klapki która została przepolerowana, zaś auto jest zapuszczone i nabierze trochę białego po polerce która w poniedziałek :wink:

Brzydki fc**j :decayed:

Opublikowano

Felga:kox::banan:

Opublikowano

może taka dupcia?

3b9d933f51a2.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie no z tyłem to nic nie zrobię :wink: musi zostać jak jest, ino nad przodem będę myślał :wink:

Opublikowano

gadałes o tym suficie co ci pw posłąłem?

Opublikowano
  • Autor

nie nie, dzisiaj cały dzień zdycham po wczorajszym i byłem na zlocie, także brak czasu ale dzięki za namiar, jutro zadzwonie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.