Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie, wsadzę grube wskazówki z allroada i naprawię fis :wink: to ma byś seria :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dobrze, ale Ty teraz będziesz miał manual nie ? A to nie przeszkadza że licznik z automatu ?

btw ja to w temperaturze wody bym się nie połapał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, licznika nie da się przekodować na manual, ale jak wywalę sterownik od tiptronika to automatycznie znikają z wyświetlacza te śmieszne literki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jestem w domu :thumbup1: fajnie lecisz z tematem, bacznie obserwuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP2014040_exhnash.jpg WP2014040_exhnasw.jpg

coś tam na szybko ustrzelone telefonem... poskładałem, już porusza się o własnych siłach, ale jeszcze sporo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze, ale jak dla mnie to juz za nisko stoi,.

zbiorniczek wbrew pozorom wcale drogi nie jest, a auto pod maska świeższe,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze, ale jak dla mnie to juz za nisko stoi,.

zbiorniczek wbrew pozorom wcale drogi nie jest, a auto pod maska świeższe,.

przeca on na powietrzu lata:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Pany, ja wiem że zbiorniczek i korki od R8 to wydatek rzędu paru stówek, to trochę sporo jak na takie badziewia, kiedyś napewno zmienię... narazie ogarniam zderzaki i progi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Pany, ja wiem że zbiorniczek i korki od R8 to wydatek rzędu paru stówek, to trochę sporo jak na takie badziewia, kiedyś napewno zmienię... narazie ogarniam zderzaki i progi...

znany temat, tymbardziej przy takich modach jakie sadzisz, wyrzucasz całkiem orginalne progi? czy wycinasz końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam całe i kompletne progi z S4 z listwami drzwiowymi, także wsio jak fabryka... czekają na malowanie, a malowanie z kolei czeka aż ziom poskleja zderzaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam całe i kompletne progi z S4 z listwami drzwiowymi, także wsio jak fabryka... czekają na malowanie, a malowanie z kolei czeka aż ziom poskleja zderzaki :wink:

no wiem tylko się zastawiam, jak to ogarnąć, eskowe sie tylko nakłada na te ori czy stare sie demontuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz listwy progowe z S4 to wymieniasz, jak chcesz zostawić ori to musisz je uciąć/skrócić, bo nachodzą na progi... Chyba że da się je nasunąć progi na ori listwy progowe, ale tego nie wiem - nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz listwy progowe z S4 to wymieniasz, jak chcesz zostawić ori to musisz je uciąć/skrócić, bo nachodzą na progi... Chyba że da się je nasunąć progi na ori listwy progowe, ale tego nie wiem - nie próbowałem.

mam listwy z esy te do środka, tylko tych na drzwi u mnie nie bedzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nalozysz na listwe progi to nie wygląda i obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...