Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekaźnik nr: 202, 395, 219


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zwracam się z prośba o informacje który przekaźnik jest od czego:

Przekaźnik nr 395 nr części 8ZO 951 253 jeden twierdzi że to jest od pompy paliwa

Przekaźnik nr 219 nr częsci 443 951 253 AA jeden twierdzi że jest to od komputera, inny od wycieraczek

Przekaźnik nr 202 nr części 8A0 951 253 jeden twierdzi że jest to od grzanie świec, inny pisze że to jest od pompy paliwa

z tego co udało mi się zaobserwować to 202 jest od pompy paliwa a 219 od grzania świec ale nie jestem pewien i nie wiem od czego jest 395

proszę o pewne informacje

za pomoc z góry bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci powiem że po zapoznaniu się z tym co mi podesłałeś to wiem mniej niż wcześniej na temat tych przekaźników coś jest namieszane albo dotyczy to innego samochodu niż A4 B6 1,9tdi, o 395 nic nie ma w tym temacie, jeśli ktoś ma dostęp do elsy lub etki nich potwierdzi te informacje na początku są podane nr części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zwracam się z prośba o informacje który przekaźnik jest od czego:

Przekaźnik nr 395 nr części 8ZO 951 253 jeden twierdzi że to jest od pompy paliwa

Przekaźnik nr 219 nr częsci 443 951 253 AA jeden twierdzi że jest to od komputera, inny od wycieraczek

Przekaźnik nr 202 nr części 8A0 951 253 jeden twierdzi że jest to od grzanie świec, inny pisze że to jest od pompy paliwa

z tego co udało mi się zaobserwować to 202 jest od pompy paliwa a 219 od grzania świec ale nie jestem pewien i nie wiem od czego jest 395

proszę o pewne informacje

za pomoc z góry bardzo dziekuje

Etka podaje

395 - przekaźnik dodatk. pompy paliwa

219 - przekaźnik styku roboczego. sterowanie silnika

202 - przekaźnik świec żarowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...