Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa gaszaca i obroty silnika


Virus1984

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam 2 pytania :) pierwsze odnosnie klapy gaszacej a wiec czy ona powinna zamykac sie rownoczesnie z przekreceniem kluczyka do pozycji OFF czyli wylaczenie silnika ? bo moja chyba ma jakis z tym problem jak wylacze silnik to slysze cykniecie jej zamkniecia jakas sekunde albo 2 po . i drugie pytanie o obroty czyli jakie one powinny byc na biegu jalowym ? dodam ze moja rakieta to A4 B6 1.9 TDI AWX jezeli byl juz gdzies taki temat to sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie ma się klapa zamykać. Ty właściwie słyszysz jak się już otwiera po tych 2 sekundach. Obroty 861 osce. Trochę wyższe w Q.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 2 pytania :) pierwsze odnosnie klapy gaszacej a wiec czy ona powinna zamykac sie rownoczesnie z przekreceniem kluczyka do pozycji OFF czyli wylaczenie silnika ? bo moja chyba ma jakis z tym problem jak wylacze silnik to slysze cykniecie jej zamkniecia jakas sekunde albo 2 po . i drugie pytanie o obroty czyli jakie one powinny byc na biegu jalowym ? dodam ze moja rakieta to A4 B6 1.9 TDI AWX jezeli byl juz gdzies taki temat to sorki :)

Jakie masz teraz obroty ? U mnie są 882 obr./min. i w większości AWX się z takimi spotkałem , ale gdy ustawiałem niższe lub wyższe silnik pracował gorzej (zwłaszcza na niskich, jak traktor) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

882 tak jak ty czyli raczej git :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

---------- Post dopisany at 03:53 ---------- Poprzedni post napisany at 03:51 ----------

Tak właśnie ma się klapa zamykać. Ty właściwie słyszysz jak się już otwiera po tych 2 sekundach. Obroty 861 osce. Trochę wyższe w Q.

wysłane z Commodore 64

Racja :) sprawdzalem i jest tak jak mowisz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...