-
zaworek zwrotny paliwowy 2.0 tdi
A nie ma na nim numeru ? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Klapa gaszaca i obroty silnika
882 tak jak ty czyli raczej git Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ---------- Post dopisany at 03:53 ---------- Poprzedni post napisany at 03:51 ----------
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chyba nie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wybuchły tydzień przed wypadkiem ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Jak coś będzie nie tak to przechyl się mocno w lewą stronę - poducha pasażera jest dość duża i spokojnie sie zmiescicie... w razie `W` sa jeszcze kurtyny a jak bede zapie....al to se poduszke do spania na kieraka poloze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bede jezdzil przepisowo na autobahnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kawalek jest ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- moze i masz racje koleszko
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
gdzie mieszkasz ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam panie kolego caly komplecik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
normalna mam wszystko do niej poduche modul tasme itd tylko trzeba poskladac adapotwac itd
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pany szukam szpeca co zalozy mi kierownice multi od b8 ? Jest ktos ? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Widoczna kołyska silnika na jałowym.
moj AWX taki jak twoj ma 960 obrotow i nie wiem czy to git czy kit
-
Klapa gaszaca i obroty silnika
Panowie mam 2 pytania pierwsze odnosnie klapy gaszacej a wiec czy ona powinna zamykac sie rownoczesnie z przekreceniem kluczyka do pozycji OFF czyli wylaczenie silnika ? bo moja chyba ma jakis z tym problem jak wylacze silnik to slysze cykniecie jej zamkniecia jakas sekunde albo 2 po . i drugie pytanie o obroty czyli jakie one powinny byc na biegu jalowym ? dodam ze moja rakieta to A4 B6 1.9 TDI AWX jezeli byl juz gdzies taki temat to sorki
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
a pany co jest jak u mnie ta klapa zamyka sie po chwili czyli jakies okolo sekundy po wylaczeniu silnika slychac cyk i wylaczona dlatego telepie mi buda przy wylaczaniu ? N75 mam nowy
-
Silnik kopci czarnym dymem
Jak kopci na czarno to pol biedy panie Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Przeplywomierz , ktorys zaworek , turbina mozna dlugo strzelac a nie masz opoznienia na gazie to znaczy jak dodajesz gazu wchodzi na obroty odrazu ? Pytam bo ja mialem cos takiego przy tym kopcil jak smok i znalazlem calkiem przypadkem ze byla to wina zaworka tego co za przednia lampa jest N80 sie nazywa ale tylko strzelam Panie kolego Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Lekkie telepanie na postoju
hehe mam to samo juz jakis rok i tez nie wiem co to ale stawiam na ktorys wtrysk