Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

East import, czytam co piszesz. Wydaje mi sie ze nie powinienes sie wypowiadac, bo nie jestes obiektywna osoba, tylko czerpiesz korzysci ze sprzedazy radia ktore sam na poczatku polecales i negowales zakup inna droga, a nie powiedziales ze polecane radio ty sprzedajesz.

Dla mnie jest to mega slabe.

Wysłane z mojego SGPT12

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore sam na poczatku polecales

Jak juz to Podałem fotki i nic nie polecałem Kolega z forum zapytał się o link do radia więc Podałem link do radia z allegro. Więc Proszę mi nie wmawiać ze coś polecałem.

Druga sprawa inny użytkownik pokazał że kupił coś innego a dostał całkiem inne radio z gorszymi bebechami Kupował sam Więc to co opisywałem o czym przestrzegałem sprawdziło się u innej osoby z forum. Ja cały czas piszę że można samemu kupić Taniej ( ale tylko teoretycznie) bo finalnie wcale taniej nie wyjdzie jak wyślą słabszy model okrojony :(

A druga sprawa Sprzedaje importuję więc przecież jako sprzedawca nie będę przecież proponował towaru od konkurencji To by było troche słabe i śmieszne jak już

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy kupował, skąd, w jaki sposób, czy bezpieczne płatności, bo wiesz dobrze ze teraz nie da się zrobić walka, a jeśli nawet jak to gość kasy nie dostanie.

Po drugie sugerujesz zakup takiej, nie mówiąc ze ty sam to sprzedajesz.

I jeszcze jedno, jak się ciebie pytałem czy masz coś wspólnego z tym radiem poza zakupem ani razu nie odpowiedziałeś, bo głupio ci było ze wskazujesz zakup radia na którym zdrowo przycinasz.

Sorry, ale scyzoryk mi się otwiera w kieszeni na takie zachowanie, bo forum jest po to aby sobie pomagać, a nie na sobie zarabiać.

Myśl sobie co chcesz, ale dział SPRZEDAM jest gdzie indziej. Tak samo jak handlujesz to poproś o rangę HANDLARZ . Będzie wiadomo ze to co mówisz jest przez pryzmat zarobku

I jeszcze na domiar złego co chwila to pisałeś bzdury, albo opowieść totalnie abstrakcyjne

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale scyzoryk mi się otwiera w kieszeni na takie zachowanie, bo forum jest po to aby sobie pomagać, a nie na sobie zarabiać.

no niestety ale tak nie jest i widać to na każdym kroku :/

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to forum jest lekko mowiac wkurw.... Chcialem sprzedac po koleżeńsku części jakie mi zostaly po zmianie nagłośnienia to nie mozna bo nie mam odpowiednik ilości postów. Bylem na wielu forach wszędzie tam jaka markę auta mialem. Ale to co sie tu odpierd... To jest kino?

Ludzie jak wilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-android-audi-a4-2002-2008-fv-i4914245199.html?source=mlt??

Może by mi odpowiedział

1. działa sterowanie z kiery ? niby pisze że tak ale wiadomo jak to jest ..

2. info na kolorowym fisie się wyświetla ?

3. jak z głośnikami w systemie bose ? pod co podłączamy centralny przedni ?

Edytowane przez gumish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po drugie sugerujesz zakup takiej, nie mówiąc ze ty sam to sprzedajesz.

I jeszcze jedno, jak się ciebie pytałem czy masz coś wspólnego z tym radiem poza zakupem ani razu nie odpowiedziałeś, bo głupio ci było ze wskazujesz zakup radia na którym zdrowo przycinasz.

Własnie ja żadnej reklamy sobie nie robiłem . To ktoś z forum podał że ja to sprzedaję Ja pokazałem to co u siebie osobiście zamontowałem Kolega z forum prosił o linka Więc logiczne że podałem linka do towaru który sam używam A nie do konkurencji :)

Druga część pytania Tak nie pisałem bo nie chciałem by ktoś wypisywał że swoje chwale A tego nie chciałem


A czy ktoś ma

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-android-audi-a4-2002-2008-fv-i4914245199.html?source=mlt??

Może by mi odpowiedział

1. działa sterowanie z kiery ? niby pisze że tak ale wiadomo jak to jest ..

2. info na kolorowym fisie się wyświetla ?

3. jak z głośnikami w systemie bose ? pod co podłączamy centralny przedni ?

Masz tam odnośnik Pytanie do sprzedającego .

Więc tam powinieneś uzyskać odpowiedzi na zadane pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty pleciesz w swoim profilu masz link do swojego sklepu gdzie jest sprzedawane to radio...

Z dokładnie tymi samymi grafikami, słowo w słowo. Przypadek? Nie sądzę...

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty pleciesz w swoim profilu masz link do swojego sklepu gdzie jest sprzedawane to radio...

Z dokładnie tymi samymi grafikami, słowo w słowo. Przypadek? Nie sądzę...

Ale skoro sprzedaje importuję to we własnym profilu miał bym dać link do konkurencyjnego sklepu ??

A link do aukcji z tym radiem dałem dopiero po prośbie Kolegi z forum Więc nie wmawiaj mi że było inaczej :) A twoim zdaniem skoro radio które w a4 b6 sam sobie zamontowałem i pokazałem Foty dzieląc się z kolegami z forum Miałem podać linka do konkurencji ? Przecież te radio pochodzi ode mnie więc podałem linka do swoich aukcji

g9xnln.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiesz o co chodzi. Namawiałes do zakupu tego radia, a za tym stał ukryty zarobek, a nie faktyczna korzyść dla kupującego.

Ja swojego zdania nie zmienię - twoje zagranie nie było fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiesz o co chodzi. Namawiałes do zakupu tego radia, a za tym stał ukryty zarobek, a nie faktyczna korzyść dla kupującego.

Ja swojego zdania nie zmienię - twoje zagranie nie było fair.

Tak namawiałem do tego bo jest najtańsze z androidem :) na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z ebay.com, radio nie szło z chin, bo wujek dostał je na drugi dzień po zamówieniu do NY. Stamtąd wysłał je od razu do mnie expresem lotniczym, po 9 dniach było u mnie ale, jako że nie jestem zadowolony z tego chcę go sprzedać. Podłączyłem go w domu, wszystko co ma to działa, poza tym że nie ma gpsa. Można podpiąć mu przez USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@east-import, moglbys dac zdjecie tego radia co masz zalozone w samochodzie? jak sie komponuje z ta ramka i reszta deski, ale zdjecie za dnia oczywiscie :) bylbym wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te radia mają się do radii marki np peiying ... itp . Jesli jest tej samej klasy to jest to tzw jednorazówka , a jeśli lepszej to nie bardzo chciałbym w to wierzyć . Lepiej jednak kupić np pioneera używke i nie zwracać uwagi że nie jest na androidzie i mieć pewniaka co podziała kilka lat a nie byle co - a takich się naoglądałem dosyć w swoim marnym życiu i wszystkim odradzam . Dlaczego kupujecie auta marki audi a nie np dacie albo tata ?? To teraz zastanówcie się co to znaczy podróbka marna z mozliwościami ?? Pytam się jakimi . To ze ma android ?? Byle tablet za 150 zł ma android . A ze ma navi ?? Ok . Navi kupisz za 200 zł . Że ma podłączenie pod kamerkę. Super . Tylko pozostaje pytanie - JAK TO DŁUGO BĘDZIE DZIAŁAĆ ??

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale siedzę w elektronice czynie ponad 20 lat , może się nie znam , albo nie wiem , ale jest to moje osobiste zdanie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze ma android ?? Byle tablet za 150 zł ma android

Pamiętaj Byle Tablet także ma "Made in China" :)

99% ma Made in China i jakoś działa :)

Jak osobiście nie używałeś to mało wiarygodne są twe słowa .

Popatrz w domu na sprzęt elektroniczny Jaki ma kraj Produkcji ;)


@east-import, moglbys dac zdjecie tego radia co masz zalozone w samochodzie? jak sie komponuje z ta ramka i reszta deski, ale zdjecie za dnia oczywiscie :) bylbym wdzieczny :)

Jak chcesz by było w Orginale Kupujesz dedykowane za 2tyś Jak uniwersalne za 1499zł to musisz dokupić ramkę na allegro za około 30zł ramki chodzą do 180zł z szufladami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ... wystarczy mi iż serwisowałem radia peinga i inne he markowe sprzęty :)

i do dnia dzisiejszego to robię ale na szczęście już nie biorę tego do naprawy . Jeśli sprzęt jest lepszy gatunkowo to ok . Ale jeśli jest to pokroj typowego bazaru to gratulacje ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest wybór Już wcześniej pisałem Kenwood ma także uniwersalne radio 2 DIN z Androidem z tymi samymi parametrami Lecz cena 5999zł Chińczyk 1499zł Więc jak ktoś lubi przepłacać za elektronikę ma wybór między Chińskim a Firmowym

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz - co z tego androida . Lepiej kpić 2 din używkę bez droida i tez będzie śmigał . A do a4 b6.b7 to rns-e i po kłopocie . Za cenę nowej navi zamiennika kupisz dobre fabryczne radio które nie dość że będzie działało jak należy to i bedzie dobrze grało . I co najważniejsze - będzie działało długo i bezawaryjnie .

He . Dobra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...