Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj jakieś info o nim

Co to jest i jakie ma funkcje

Edytowane przez gumish

Opublikowano

Tutaj masz link do aukcji http://www.amazon.co.uk/Rupse-2002-2008-Navigation-Steering-Phonebook-7/dp/B00F9V6R7K/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1420373558&sr=8-4&keywords=rupse+a4+audi

Od siebie mogę dodać ze czyta divx formaty 1080p, BT działa bardzo dobrze, można podpiąć kamerę cofania, iphona, pendriva, zewnętrzne monitory. Wszystko jest w zestawie p&p. Działa także sterowanie z kierownicy.

Opublikowano

A co z BOSE ver1 (czyli przód pod rnse a tył pod wzmaka) ?

Masz ? Możesz się jakoś wypowiedzieć ?

Opublikowano

Bose nie mam. Lecz mogę powiedzieć że montowałem takie radio u kolegi w Mazdzie 6 2010r z bose i wszystko działało prawidłowo.

Dodać mogę jeszcze że soft nie jest jakoś idealnie dopracowany ale mi to nie przeszkadza bo wszystko działa.

Edytowane przez virus

Opublikowano

Z mojej strony fajne, ale jednak ograniczone, bo nie ma androida, co powoduje, ze nie urozmaice tego urządzenia.

Opublikowano

Z mojej strony fajne, ale jednak ograniczone, bo nie ma androida, co powoduje, ze nie urozmaice tego urządzenia.

Masz rację android to duży plus lecz jak jadę samochodem nie mam kiedy ciągle siedzieć w menu, Dla mnie dużym plusem w porównaniu do RNS-E jest odpalenie AUTOMAPY czy IGO. Jak nie używam nawi to odpalam sobie klipy i słucham muzyki.

Opublikowano

Z mojej strony fajne, ale jednak ograniczone, bo nie ma androida, co powoduje, ze nie urozmaice tego urządzenia.

Masz rację android to duży plus lecz jak jadę samochodem nie mam kiedy ciągle siedzieć w menu, Dla mnie dużym plusem w porównaniu do RNS-E jest odpalenie AUTOMAPY czy IGO. Jak nie używam nawi to odpalam sobie klipy i słucham muzyki.

Tak każde dedykowane nawet te z Windows CE 6.0 Będzie lepsze niż Ori RNS-E Bo ma więcej możliwości

Ale Android na pokładzie takiej stacji ma ogromne możliwości Ogrom Aplikacji na CE 6.0 Braki w apkach

lc11xo.jpg

Edytowane przez east-import

Opublikowano

Oczywiście jestem jak najbardziej za Androidem którego od lat używam w różnych konfiguracjach. To już wybór użytkownika co jest mu potrzebne.

Fajnie by było żeby radyjko z androidem pasowało do ogólnego wyglądu deski a to które zakupiłem podobne jest do RNS-E, różni się tylko minimalnie kolorystycznie.

Opublikowano

virus a powiedz mi jedno czy to radio wyświetla info na FIS ie ?

np. jaka stacja radiowa czy info z RDS u ?

Opublikowano

virus a powiedz mi jedno czy to radio wyświetla info na FIS ie ?

np. jaka stacja radiowa czy info z RDS u ?

Łączy się z zegarami ale pokazuje tylko źródło nie ma info z radia.

Tu macie kilka fotek

https://plus.google.com/photos/106520379308922824201/albums/6100508031269837121?authkey=CMi3xdmTy_Pp3QE

Opublikowano

virus a powiedz mi jedno czy to radio wyświetla info na FIS ie ?

np. jaka stacja radiowa czy info z RDS u ?

Jak mi powiedział rzekomy znawca:

Musisz szukać radia dwukanałowego :)

Te grajki są jednokanałowe

Opublikowano

Dwu kanałowy czyli komunikacja w obie strony ale takie to chyba tylko ORI.

Szukam już jakiś czas i kiepsko to widze żeby znaleśc coś takiego na Andku

Opublikowano

A to aż takie istotne? Spoglądacie na RDS w FISie podczas jazdy? :)

Opublikowano

erchi dobrze prawi

ile to razy patrzyliście na FISa co aktualnie jest grane ?

Ja odruchowo patrzę na RNSe

Dla mnie osobiście to tylko opcja z której bym skorzystał ale żeby ją mieć to neee

Edytowane przez gumish

Opublikowano

jak ktoś nie ma byków na fisie to spogląda

Opublikowano

zbyt wąska linijka, żeby coś sensownego zobaczyć. Wyobraź sobie radiotext przewijany przez te parę znaków, więcej czasu zajmie czytanie niż spoglądanie na drogę.

Opublikowano

Coraz więcej osób przekonuje się do Tych Chińczyków z Androidem Bo Cena Ori z systemem Powala na kolana i mały wybór Firmowe dedykowane z androidem nie dostanie się nigdzie poza Chinami :).

Opublikowano

mam nadzieje ze ja jutro bede mogl sie cieszyc swoim :) czy już przyszły?

Opublikowano

A cenA?;)

Opublikowano

Jestem ciekaw czy za rok dalej sprzedawca będzie na forum ...

Jestem głupi bo wolę ori rns-e i inne ori stare śmieci .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.