Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam o wasze opinie cos jest nie tak to wiem ale co:/ hm

1681d7839c868e41.html[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:29 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1681d7839c868e41.html

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:30 _________________________________________________oto wykres dzisaj zhamowany na vtech

Opublikowano

co mamy z wykresu powiedzieć, to hamownia v tech więc wynik trochu zawyżony, a jeżeli coś nie tak z autkiem zrób logi

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem czy zawyzony jak jest napewno pi chipie wiec moc powinna sie zgadzac tylko dlaeczgo taka roznica przy 2 probach?? hm

Opublikowano

W AFN`ie takie obroty to norma blisko 6 tysi ??? :blink:

Opublikowano

Jakis dziwny ten wykres :thumbdown: 125km przy 5200 obr?? Nm tez malo 250 to jak seria.Ogólnie jakis dziwaczny wykres,ale niech wypowiedza sie znawcy tematu :)

Opublikowano

jak macie tak pisac to wogole nic nie piszcie jak nie macie pojecia o tym ok, nie zasmiecajcie tamatu niech wypowiedza sie ci co znaja sie na fachuuu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jesli to jest wykres po chipie afna to ... gorszego wykresu nie widzialem

mala moc

maly moment

ogromne pofalowania mocy i momentu

max predkosc - 167km/h ????

max obroty 5700obr/min ????

Opublikowano

jesli to jest wykres po chipie afna to ... gorszego wykresu nie widzialem

mala moc

maly moment

ogromne pofalowania mocy i momentu

max predkosc - 167km/h ????

max obroty 5700obr/min ????

Predkosc na 4 biegu napewno,Prawda jest taka ze wykre jest do du....Poszukaj na forum wykresów z AFN-ów i zobacz jak wyglada prawdziwy wykres :good:
Opublikowano
  • Autor

ale nie byla to predkosc max :P jest ponad 200km/h a wykres dlatego taki pofalowany bo przypuszczasm ze kierowniczki w turbinie sie przycinaja ale czekam na wasze opinie

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 14:32 _________________________________________________a moc mala :> 130km??

Opublikowano

aja ale czekam na wasze op

ale nie byla to predkosc max :P jest ponad 200km/h a wykres dlatego taki pofalowany bo przypuszczasm ze kierowniczki w turbinie sie przycinaja ale czekam na wasze opinie

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 14:32 _________________________________________________a moc mala :> 130km??

moc bardzo mala....

u mnie seria AFN miala 119KM i 257Nm a po chipie 140KM i 300Nm ( i zadnych pofalowan po chipie... a przed chipem malutkie )

AFN moj dla porownania chodz tez nie idealny to jednak duzo lepszy:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e426b642c5918d9c <-- wykres przed chipem na jednej hamowni

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0266d7f7c6515b71 <-- wykres przed chipem oraz po chipie

Opublikowano

ale nie byla to predkosc max :P jest ponad 200km/h a wykres dlatego taki pofalowany bo przypuszczasm ze kierowniczki w turbinie sie przycinaja ale czekam na wasze opinie

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 14:32 _________________________________________________a moc mala :> 130km??

No to auto nie bylo vag-owane przed chipem???Bo jesli nie to nie mam pytan :thumbdown:
Opublikowano

nie ma to jak czipowac niesprawne auto graty :good:

Opublikowano

te gory i doliny to prawdopodobnie wynik niesprawnego sterowania doladowaniem ... [innymi slowy kierwonice w turbulum sie przycinaja ....]

Opublikowano
  • Autor

no tez tak myslalem bo juz mi to kolega jeden mowil ale chcialem sie upewnic co nie tak sprobujemy rozruszac kierowniczki i zobaczymy a jak bylo chipowane to nie wiem takie juz kupilem

Opublikowano

a od kogo kupiles auto? Wlasciwie nie wazne :D i tak winny jest vtech napewno, wg wszechobecnych tu panow :D Nawet nie bylo mowy o czipowaniu u nich ale i tak sa winni, za samo to ze ci auto zhamowali :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

e czy ja wiem brat hamowal nissana 200sx i bylo oki 179km i wykresy spoko u mnie chyba sa winne te kierowniczki

Opublikowano

to był sarkazm :wink4:

Opublikowano

Czy ktoś może mi wyjaśnić o czem traktuje ten temat ?

Opublikowano

o lipe którą zrobili..najlepsza jest prędkość max w drugim teście..i obroty również :) .. w ogóle wygląda to na jakiś wykresik zrobiony w paintcie..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.