Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

89650314157200992437.jpg

79049291236051246043.jpg

01664039264574786378.jpg

15256163077945866988.jpg

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

82556628866529202786.jpg

14953723110224216187.jpg

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Mi tam wlepy sie podobają :decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

15474622580328903765.jpg

Opublikowano

I to ma być "Niskowhuj"?? Widziałem niższe...

Opublikowano
  • Autor

tył podniesiony jakies 1.5 cm bo trasa w 4 była hehe to majkel pokaż jak nisko jezdzisz :wink: bo woidzieć to mozna widzieć hehe

Opublikowano

Pokazywałem jak byłem mały, a tak na serio nie rajcuje mnie śmiganie na glebie, a tym bardziej chwalenie się czymś, czego nie ma :wink:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

samochod jest niski i bardzo ladnie sie prezentuje . Powodzenia w dalszych modach bo widze ze w dobra strone idziesz.pzdr

Opublikowano
  • Autor

zima się zbliża na garażu juz farelka jest i bedzie wieczorna walka :decayed:

Opublikowano

Dla mnie te wlepy to wiocha, ale jak właścicielowi się podoba to jego sprawa, ja kupując takie auto pierwsze co bym zrobił to wziął do ręki dobrą suszarke i jechał z koksem :decayed:

a tak poza tym autko cacy :wink:

Opublikowano
  • Autor

czekałem na ukrzyżowanie za wlepy :decayed: hehe może jak dokończę mudelniczkę to je zerwe ale narazie są ale każda opinie się liczy :wink:

Opublikowano

Zerwij zerwij i daj CCCO na dupe, bo dziwnie bez znaczka wygląda :wink:

Opublikowano

pierw mody później wlepy:hi:jak juz wrzucasz wlepe f*ck airride to daj powód tej naklejce:whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oj kowi powód był na lato i na nastepne tez bedzie a co zle jest??? jak na byle koleinie sie szura i to nie dokładką hehe

---------- Post dopisany 20-11-2013 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 19:09 ----------

1384935972-P1170168.JPG

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

1384936031-P1170177.JPG

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

czas powoli się żegnać z aluskiem i zawiecha idzie zima :decayed:

Opublikowano

do góry podnosić, a nie demontaże jakieś:grin:

Opublikowano
  • Autor

tak chciałem zrobic ale zawiecha chyba do sprzedania mam na oku na nastepny sezon gwinta z regulacja twardości :decayed:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

zreszta koło tez juz się znudziło i czas oddać komuś co nadal sie łudzi że 17" bedzie odpowiednie tak jak ja wcześniej hehe:grin:

Opublikowano

Znając życie i innych ludzi z forum na wiosnę dojdziesz do wniosku, że 17" fajnie wyglądałoby na zimę:polew:

tak jak ja... :facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

następna zima będzie 17 zimówa....a jak narazie stalówa na zimę

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 19:13 ----------

wpadła nowa kiera :banan: mam tylko nadzieje że ja upcham do mojej mydelniczki :grin:

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 09:33 ----------

mikołaj o mnie pamiętał :wink:

201c894092a1.jpg

Opublikowano

No to wkładaj szybko i dawaj foty, bo mnie zaciekawiłeś tą kierą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myslę ze na weekned dam rade :wink:

Opublikowano
myslę ze na weekned dam rade :wink:

z tego co sie orieentuje to poducha Ci nie wystrzeli bo jest dwunabojowa czy coś w ten desen :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ogarnełem juz temat podpina sie tylko pomaranczowa wtyczkę czyli 1 poduszke główną a zielona wtyczka zostaje luzna :decayed: co prawda żaden cwaniaczek jeszcze testów nie zrobił jak to strzela ale wiele o tym czytałem zanim kupiłem ale wiadomo zawsze ryzyko jakies tak jest ale tez wiadomo jak to jest w naszych babciach albo strzeli albo nie strzeli

wiem jedno wolę chyba żeby nie strzeliła niż zrobiła cos takiego:facepalm:

Ale huknęło! :: artykuł z portalu Życie Pabianic z kategorii Miasto - krótko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.